نمایش لو ؛ تئاتری از گروه نمایشی موتا ایموگو محصول سال ۲۰۰۸ ایتالیا اثری مبتنی بر حرکات مفهومی با نگاهی به مقوله جنگ است. در مقدمه این نمایش آمده

لو ؛ از سکوت شروع کرد اما آن پر از داستان بود شبیه گم کردن ؛ یک جنگ بود ؛ یک جستجوی دوباره یک ماجراجویی؛ یک سفر برای بازگشت به خانه.

این اثر به کارگردانی کلودیا سوراچه و نویسندگی ریکاردو فازی در بیش از ۳۰ شهر دنیا به روی صحنه رفته و از روز گذشته در سالن شماره ۱ تماشاخانه ایرانشهر تهران به اجرا درآمده است

با اینکه از روزهای اولیه تمرین به عنوان عکاس گروه با این تیم نمایشی و گروه اجرایی همکاری داشته ام اما به دلیل مشکلاتی که با تیم اجرایی خانه هنرمندان دارم اجازه نوشتن نام من را بعنوان عکاس گروه در بروشور نمایش ندادند.

بقیه عکسها را اینجا ببینید 

Hanna [ ۰۱ مهر ۱۳۹۱ ]

Motasefane moshkel ine ke in Adamaye kootah Ghadeshon be bolanday ofoghe modern art nemiresad


مهناز میناوند [ ۲۹ شهريور ۱۳۹۱ ]

سلام. با شما دیگه چرا؟ به ما که می رسه می گن باید با گروه هماهنگ کنید و امکان عکاسی نیست و این حرفا... مهم هم نیست که از انجمن باشید! اما می بینی که عکاس خبرگزاری راحت می ره عکاسی می کنه ... همون هایی که باعث دردسر گروه ها می شن! درضمن من اون عکست تو ایران تئاتر رو بیشتر دوست دارم... اونی که تمام قد از بازیگر گرفتی که انگار روش هاشور خورده.


naser nasir [ ۲۸ شهريور ۱۳۹۱ ]

AAAAAAAALIE Be KHODA Ajab aks khoobi


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1579765