۰۶ خرداد ۱۳۹۰

لارنس راهب، مردی که حرف می‌زند

رفتن به نمایشی با شیوه متفاوت آنهم در روزاول اجرا ، کافیست تا مجبور به عدم استفاده ازعکسهای آن باشید. اما به هر حال این نمایش هم به روزهای آخر نزدیک شده و امکان رو نمایی از عکسهایش محیا .

این تئاتر از گردهمایی محمد چرمشیر - افشین هاشمی و عباس غفاری به عنوان کارگردان شکل گرفته و اگر تمایلی به اطلاع از چگونگی اش دارید برای دیدنش به تئاتر شهر و تالار سایه و همان حوالی بروید . ساعت 18:00 . و یا اینکه سری به مختصری از جلسه نقد و بررسی اش بزنید . (اینجا)  

گ. فرمانی [ ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ]

یادمه بهم گفتین این اجرا خیلی عکس نداره ها .. این عکستون رو واقعا دوست داشتم .. البته لبخند بازیگر و تماشاچی ها با جدیت و عمق تلخی فضای کار خیلی نمی خونه.. اما لحظه دوست داشتن ای بود .. و اجرا هم .. که هنوز دوست دارم دوباره هم می دیدمش


26مارس در پاریس [ ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ]

باز جا موندم از یه کار خوب. حیف شد. دیر اومدم اینجا.


Saman [ ۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ]

باز دارین همان رضا موسوی قبلی میشید ، عالیه


گلریز [ ۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ]

دروغ چرا؟ از دیدن این عکس ذوق زده شدم (: این نمایش رو پارسال تو فستیوال مونولوگهای لیو دیدم. نمیدونم از اون زمان تا به اجرای این روزهاش دستخوش تغییری شده یا نه، اما جدا از نقدهایی که به کار وارده، در نهایت بسیار دوستش داشتم. و از اون بیشتر واکنشهای کاملا ً متضادی که از طرف تماشاچیها نسبت به اجرا وجود داشت (که در عکس شما هم کمابیش مشهوده) !


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606362