۱۹ اسفند ۱۳۸۹

آکواریوم هوا-3

تمرینات سخت آکواریوم هوا . . . 

همه توضیحات و پیامها و نظر کارگردان (اینجا)

مکثwww.maks1359.blogfa.com [ ۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ]

چیزی نمی شه گفت جز حیرت...


نستعلیق پسمیستیwww.doholnavaz.blogfa.com [ ۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ]

سال 90 شمسی تان پر عکس...
لینک زیر را به بهارتون و سال 90 تون تقدیم میکنم...
برقرار باشید.
http://s1.picofile.com/file/6452481886/HAPPY_NOROZ.ppsx.html


جزیره در کهکشان [ ۲۶ اسفند ۱۳۸۹ ]

من این کارو ندیدم اما خدای این عکس چقدر چقدر چقدر چقدر عالیه . انگاری همه چیز دست به دست هم داده که یه عکس خوب گرفته شه . آره یا نه ؟ شما شانس دارید یا کارا این قدر خوبه ؟ خیلی کیف کردیم . عالی بود .
میس شانزه لیزه


الهام [ ۲۱ اسفند ۱۳۸۹ ]

سلام آقای موسوی. من واقعا عکاسی رو دوست دارم و دوربینم همیشه همراهمه و باهاش کلی عکس گرفتم ولی هیچی از عکاسی نمیدونم و خیلی حسیه! دوربینم یه دوربین خیلی ساده و کوچیکه (canon A1000) و فعلا نمیتونم دوربین حرفه ای بخرم . خواستم ببینم میتونم با همین دوربین تو مدسه آنلاین ثبت نام کنم ؟؟


گلریز [ ۲۱ اسفند ۱۳۸۹ ]

داشتم فکر میکردم چرا اثری از عکسهای شما تو سایت گروه بدن دیوانه نیست (البته بجز هدیه ی مرموز و گل). با وجود شما انتظار داشتم گالری سایت فعالتر از اینها باشه. البته بخشهای دیگه ای هم هست که احتیاج به نوسازی داشته باشه. بد نیست برای سال جدید یه خونه تکونی بکنیدا (: ... این عکس رو دوست دارم. و چقدر خوبن این طنابها و اون نور سفید تو بک مشکی.


نو نویسنده www.nonevisandeh.blogfa.com [ ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ]

جذابیت عکس های این فتوبلاگ برای من همان اندیشه ای است که در عکس های هنری گرفته شده از نمایشها حضور دارد ! برای همین اسمش را گذاشته ام ایدئولوژی تئاتری! نگاه ساده ام به عکاسی متوجه این اندیشه است. من با لنز و شاتر و گوشه سالن تئاتر شهر ایستادن...اهلی نشده ام و نمی شوم سخت است بسیار سخت است. یک مورد بی نظیری در مصاحبه بود با عنوان عکاسی بدون دوربین، الهام بخش بود! مثل نوشتن بدون مداد. روز اول که به مدرسه رفتیم بجای الف باید یک جمله به ما می آموختند و آن اینکه :حتی لاک پشتها هم هنگامی که بدانند به کجا می روند زودتر از خرگوشها به مقصد می رسند برای نو نویسندگانی چون من و نو عکاسانی که حرفشان زده شده بود این دونستن خیلی ضروری ست.
با مهر بسیار
نو نویسنده


Amir tavakolian [ ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ]

احساس خوبی بود وقتی عکسی از نمایش دایره گچی با ان ابعاد را روز چهارشنبه در روزنامه شرق دیدم و ثبت تصویر و اسم شما بیشتر از مطلب خودنمایی میکرد. بسیار عکس زیبایی بود . مثل همین عکس . برقرار باشید.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606329