۱۰ اسفند ۱۳۸۹

دایره گچی

در چند ماه اخیر بارها با دوستانی برخورد کردم که یک درخواست مشترک داشتند . یک نمایش خوب به ما معرفی کن . و پاسخ من فقط سر تکان دادن بود. اما امروز نمایش خوبی در فرهنگسرای بهمن در حال اجراست . نمایش دایره گچی به کارگردانی حمید پور آذری و با مشارکت 115 نفر از بازیگران و عوامل بسیار جوان تئاتر . برداشتی از نمایش دایره گچی قفقازی اثر برتولت برشت . 

فرهنگسرای بهمن اینروزها مفتخر حضور فوق العاده دوستان ماست. دوستان شما و استعدادهای آینده تئاتر ایران . نمایش خوبی میبینید، نه اینکه فوق العاده باشد ،اما با قاطعیت میگویم که جمع بینظیر و فوق العاده ای را خواهید دید. 

و بقیه عکسها روی سایت ایران تئاتر : http://www.theater.ir/fa/photo_report.php?cat=969

تردید [ ۲۱ فروردين ۱۳۹۰ ]

کار دوست داشتنی و عکس خوبی


فراهانی [ ۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ]

حالا که این اجرای خوب رو دیدم این عکس رو 1000 بار بیشتر دوست دارم... شما کل فضا رو با همین یک فریم به خوبی به تصویر کشیدید... خیلی خیلی خوب بود... انگار با همین یه قاب می شه فهمید چی بود و چه خبر بود... حتی تمام حس موسیقیش رو هم توی این عکس می بینم. مرســـــــــــــــــی


Golriz [ ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ]

چقدر جای این عکسهای جادویی خالی بود. خیلی خوبه. اول فکر کردم بازیگرهای دو طرف متفاوتن اما بعد متوجه شدم که اینطور نیست و این بیشتر سر ذوقم آورد. نگاهها رو دوست دارم و این رنگ قرمز رو... در جریان آزار و اذیتهای به شدت فرهنگی مسئولین فرهنگسرا در حین تمرینهای این کار هستم اما در نهایت خیلی خوشحالم که تا به امروز خبری از انحدام ناگهانی کار نبوده. برای حمید پورآذری عزیز و بچه های گروهش آرزوی موفقیت میکنم.


صابر [ ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ]

بعد از مدتها سلام
با قاطعیت میگم این عکس خیلی حرف برای گفتن داره،
این جمعه دارم میرم فرهنگسرای بهمن،میخوام ببینم چقدر از داستان توی عکس هست.

زنده باشی


بابک برزویه [ ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ]

رضا جان سلام وخسته نباشی بسیار زربان فوق العادم بود موفق باشی


مکثmaks1359.blogsky.com [ ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ]

عالی عالی عالی. کاش بودم و این نمایش رو می دیدم... من دنبال یه نفر می گردم توی این عکس اما نیست... با اینهمه نمی تونم ابراز هیجان نکنم از این عکس بینهایت خوب. آخه چی می شه گفت ؟ دوربین تو داره تصاویر تازه ای خلق می کنه انقدر تازه که من برای دیدنش هیجان زده شدم... یک عکس گرم و فعال و زنده . درست مثل آتش...باید افتخار کرد و به احترام ایستاد .


جزیره در کهکشانhttp://jazirehdarkahkeshan.persianblog.ir/ [ ۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ]

سلام / این عکس یه عکس درسته . دقیقا همون 2 تایی بودنه است . همون دوتا گاری هاست . همون دودسته بودن و دو دستگیهاست . . . فکر میکنم چند تا عکس روی همه . رنگش همون رنگیه که ( کاش که بود ! ) قرمز نوریه که توی سالن نیست . حجم کوچیک این قاب عکس هجوم دو قبیله ، دو دیدگاه رو نشون میده . . . چقدر حس توی نگاه همه اس . خیلی دوستش داشتم . مرسی .
خیلی خوب بود .میس شانزه لیزه


زهرا [ ۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ]

وای وای آقای موسوی من هفته گذشته این نمایش عالی رودیدم و واقعا کیف کردم . این عکس برای نشان دادن گوشه ای بزرگ از این کار واقعا عالیه - عالی عالی .


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606339