۲۲ بهمن ۱۳۸۹

کمی تاب بخوریم-5

تمرینات نمایش کمی تاب بخوریم 

گلریز [ ۲۴ بهمن ۱۳۸۹ ]

1... خب! بالاخره چشممون به جمال عکسهای اجرای این نمایش هم روشن شد. هر چند از 7 تا عکسی که روی ایران تئاتره، چیز زیادی از چند و چون سالن متحرکی که صحبتش بود دستگیرمون نشد و بیش از پیش در خماریش ماندیم! 2... نمیدونم خبر دارید یا نه اما دیروز تو محوطه ی تئاتر شهر با عکاسهایی که در حال عکاسی از اجراهای خیابانی بودن برخورد نسبتا ً شدیدی شده. مجوز خواستن و تا پاک کردن عکسها پیش رفتن. متأسفم...


مروارید [ ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ ]

دوست دارم این عکسو.


مکث [ ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ]

والله دروغ چرا؟ اصلا چرا باید هربار من مخاطب درباره عکس هات نظر بدم؟ همیشه که نباید تاپ باشند و عالی باشند و از این حرفها دیگه...گذشته از شوخی ؛ این عکس واقعا من و می ترسونه. ترس از ارتفاع رو به وضوح توی این عکس می بینم. انگار یکی می تونه همین حالا من و هل بده پایین. برای همین فقط دوبار به این عکس نگاه کردم و حالا که دارم می نویسم هم نگاهش نمی کنم و قول می دم دیگه به دشواری بتونم برم سراغش برای بار سوم. ته دلم خالی می شه واقعا و دلم می خواد دستم رو از یه جایی بگیرم که نیست برای نیفتادن.... آفرین ! آفرین به آفرینش همین حس.


جزیره در کهکشان [ ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ]

سلام
جناب آقای موسوی فکر نمیکنید که جواب یک لیدی رو نمیدید کار مودبانه ای نیست . شاید کار واجبی بود . برای من مهم این تاب خوردن ها نیست . قبولهیچ دلیلی قابل قبول نیست . شیفته ی چه چیز این کارها شدید ! به خدا که از دایره گچی فیلم برداری هم شده . . . فیلمش پیش فروش هم شده . . . من اگر کاری داشتم خارج از محیط دایره بود . هر چه بود از شما بعید بود . تاب بخورید . برای شما خوب است . با اطمینان میگم که یک چیز بزرگ رو برای شاتر و لنز دوربین از دست دادید و زود دیر شد . اما اون هم مهم نیست . ته کاسه ی زندگی یک جو صداقت و دوستیه که اونم شما دیلیتش کردید . من از عکس های شما ستایش نمیکنم . . . عکس یاسر و هنگامه رو دوست داشتم . اما فکر میکنم اشتباه کردم . شاید . . . . من همیشه در جو گیر شدن همتا ندارم . شما رو هم خدا خیر بده .


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606410