۰۲ بهمن ۱۳۸۹

جیره بندی پر خروس برای سوگواری

چندی پیش برای همکاری با یک گروه نمایشی دعوت شدم . به این ترتیب که از تمرینات و اجرای نمایشی که تازه تمریناتش شروع شده بود عکاسی کنم . وقتی اسم کارگردان نمایش را شنیدم ، کمی جا خوردم و مردد شدم که با چنین شخصیت بداخلاقی اصلا کار کنم یا نه!

نام نمایش برایم جالب بود: " جیره بندی پر خروس برای سوگواری"  قرار شد که یکی از تمرینات گروه ،که در پلاتویی کوچک انجام میشد را از نزدیک ببینم . همینطور هم شد و اتفاقا علی نرگس نژاد کارگردان نمایش را ، برخلاف تصور قبلی ام،  که البته مسبوق به سابقه از اجرای قبلی ایشان بوده، بسیار خوشرو  و  محترم دیدم . 

نمایش بسیار زیبایی است با متنی از کارگردان آن و بازیهای خوب و روان فروزان جمشید نژاد - سپیده علایی و پدیده جوان نمایش رضا نحوی. این تئاتر در بخش مسابقه جشنواره با همین نام اجرا خواهد شد و احتمالا در اواخر سال بعد نیز اجرای عموم خواهد داشت . از اینکار بیشتر خواهید شنید.


mehraban [ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ ]

???


میخک سفید [ ۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ]

پس چرا من هیچ حسی از این عکسهای جدید شما نمی گیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!


گلریز [ ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ]

ایده ای که برای این عکس داشتید رو دوست دارم. خصوصا ً با این پس زمینه ی سفید که به نظر میاد داره به سبک جدیدی هم برای عکسهاتون از تمرینها تبدیل میشه. اما کمی در برقراری ارتباط با عکس دچار مشکلم. در واقع مشکلم با میمیک بازیگرهاست. خصوصا ً بازیگر مرد. اون حس و حال لازم رو ازشون دریافت نمیکنم. ادیت سمت راست تصویر (جایی که بازیگر به دیوار تکیه داده) هم جای کار بیشتری داره.


مکثmaks1359.blogsky.com [ ۰۲ بهمن ۱۳۸۹ ]

من از خروس بدم می یاد و به شدت از این موجود می ترسم. متاسفانه برای این عکس شعری نخواهم گفت!!! به کارگردان هم از طرف من بگویید اینهمه حیوان ، چرا یکباره به این موجود نحس بند کرده اند ایشان؟؟؟ ( از شوخی گذشته فکر کنم این عکس رو خیلی دوست دارم نمی دونم چرا اما دوستش دارم. مثل همیشه: حس داره / اینکه می گم حس داره نه اینکه فکر کنی من نظر دیگه ای ندارم درباره عکس، منظورم اینه که این عکس زنده است. انرژی داره. حرکت داره. انگار توی متن زندگی جریان داره واقعا . صحنه خالیه ظاهرا. فقط سه تا آدم هستند با اینهمه یه تصویر زنده و خوب از این سه نفر دارم می بینم. همینم جای تحسین داره )


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606391