۱۰ دى ۱۳۸۹

یک دامان ماه و ستاره

یک دامان ماه و ستاره کاری از امیر دژاکام که در تالار وحدت اجرا میشود.

بقیه عکسها (+)

محمد مهدی [ ۱۵ دى ۱۳۸۹ ]

سلام.
هفته پیش رفتم نمایش رو دیدم،‌در تمام طول نمایش فقط به این فکر کردم که ای کاش میتونستم از این نمایش عکاسی کنم...


Golriz [ ۱۵ دى ۱۳۸۹ ]

با صحبت دوستان در مورد اینکه امضای شما رو نداره این عکس موافقم اما مطمئنم بهترین عکسی هم نیست که از این کار گرفتید و به همین خاطر متعجبم از انتخاب این عکس برای این صفحه. اطمینانم از این بابته که هم از عکاسان این کار هستید، و هم اینکه با عکسهای دیگه ای که از این اجرا دیدم بنظر میومد به لحاظ تصویری وضعیت بدی نداره. رویاهای خلیج فارس هم به لحاظ تصویری فوق العاده بنظر نمیومد اما عکسی در نمایشگاهتون از این کار داشتید که همیشه جزء عکسهای مورد علاقه ام بوده.


سمیه فراهانی [ ۱۲ دى ۱۳۸۹ ]

به شدت با دوست عزیز "مکث" موافقم..... این عکس ، عکسی که شما گرفته باشید و یه جایی بدون نام عکاس ببینیم و متوجه حضور شما پشت دوربین بشیم نیست....


شهپر آرمات [ ۱۱ دى ۱۳۸۹ ]

مرسی که بهمون اجازه میدین ما هم عکسهای تئاتری عالی بهترین عکاس تئاترو ببینیم!!!!!کاراتون معرکه است همشو دیدم و دوسشون داشتم!!!


مکث [ ۱۰ دى ۱۳۸۹ ]

چرا کد امنیتی ایراد داره؟ دوبار کامنت من با مشکل روبرو شده و نتونستم ارسالش کنم.... به هر حال! فکر کنم یادم مونده که چی نوشته بودم... این عکس برند تو رو نداره به نظرم... البته همیشه که نمی شه جدی باشه کارها..گاهی تفریح هم لازمه. من فکر می کنم این تئاتر در واقع برای دوربین تو چیزی نداشته .. برای همین منتظر یه عکس با برند رضا موسوی هستم. از اون عکس های جادویی.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606407