۲۳ آذر ۱۳۸۹

کمی تاب بخوریم

محمد چرم شیر نمایشنامه ای نوشته به نام کمی تاب بخوریم . نمایش بر اساس طراحی صحنه ای از اروند دشت ارای ( کارگردان نمایش ) نوشته شده است. در این نمایش بازیگران همگی بر روی تاب نشسته و در همان حالت دیالوگهای خود را میگویند. برای این اثر سازه مخصوص در حال ساخت است که در فعلا در محوطه بیرونی تالار وحدت نصب میشود. 

تمرینات گروه اغاز شده و این عکس مربوط به بازبینی نمایش توسط هیات داوران برای حضور در جشنواره تئاتر فجر است . عکاسی این کار را پذیرفته ام چون بعد از خواندن نمایشنامه اش بنظرم رسید که کاری متفاوت از محمد چرم شیر و اجرایی به شیوه ای جدید در مقابل داریم.

نکته جالب توجه در روز بازبینی این بود که چون هنوز یکی از بازیگران نمایش مشخص نشده است، چرم شیر در صحنه حاضر و بجای ان شخصیت بازی کرد .

بازیگران به ترتیب از سمت راست :

علی سرابی - پانته آ بهرام - ؟ - محمد چرم شیر - سیامک صفری - طناز طباطبایی - بابک حمیدیان - لیلا مدن پور ( به جای رویا تیموریان ) - سینا رازانی

جزیره در کهکشانjazirehdarkahkeshan.persianblog.ir [ ۲۹ آذر ۱۳۸۹ ]

دوست دارم سیامکش رو شطرنجی کنم نمیدونم چرا . . . دوست دارم چرمشیر دستش رو بیاره پایین و طناز اون جا نشینه . دوس ندارم یه چیزایی رو . . . اما تابش رو چرا . . . یاد این سالن به خیر ما توش بازبینی داشتیم اااااااااااا .گلریز [ ۲۵ آذر ۱۳۸۹ ]

اینطور که شنیدم قراره این کار تو تئاتر شهر اجرا بشه و از این بابت باعث خوشحالیه چون اسم آروند دشت آرای به واسطه ی سگ سکوت همیشه منو یاد تماشاخانه ی ایرانشهر میندازه و تماشاخانه ی ایرانشهر هم که با اون اجراهای عمدتا ً متوسط (و گاهی خیلی بد!) و قیمتهای سرسام آورش، مدتهاست به آینه ی دق ما تبدیل شده..... منتظر دیدن عکسهاتون از این کار هستیم.


یک دانشجوی عکاسی [ ۲۴ آذر ۱۳۸۹ ]

روز آخر ورک شاپ دانشگاه الزهرا فرصت نشد از شما تشکر کنم و به همین دلیل اینجا را که مدتهاست به آن عادت کرده ایم برای ابراز سپاس ویژه از شما انتخاب کردم . طی سالهای گذشته در کارگاههای عکاسی مختلفی شرکت کرده ام اما با جرات میتوانم بگویم که نزدیک به 25 ساعت ، کارگاه مفصل شما در دانشگاه یکی از بهترین کارگاههای عملی عکاسی بود . و خوشحالم که با همان شناخت کمی که بر اثر دیدن عکسها از شما داشتم شرکت کردم و به احساسم اعتماد نمودم. هرگز حضور پر رنگ شما در ورک شاپ عکاسی تئاتر دانشگاه را فراموش نخواهم کرد . پیروز باشید .


رمضان زاده [ ۲۴ آذر ۱۳۸۹ ]

دیروز داشتم سایت عکاسی دات کام رو میخوندم که این مطلب نگرانم کرد .
http://www.akkasee.com/news/14487/
به نظرم کمی وقتتون رو با داوری مسابقات تلف میکنید . سابقه نشان داده دوستانی که اتفاقا مثل شما عکاسان خوبی بودند . بعد از کشیده شدن به چنین جریاناتی از کار اصلیشون فاصله گرفتن . مراقب خودتون باشید .


مکثmaks1981.blogfa.com [ ۲۳ آذر ۱۳۸۹ ]

خوبه که قراره از تاب سواری ادم بزرگ ها عکس بگیری.... ولی مگه دنیای بازی بچه ها رو گرفتن؟! توی پارک....بین دو تا درخت که بچگی هامون تاب می بستن... حتما تاب ها رو نباید توی محیط هنری ببندن که استاد! تا شما بری عکس بگیری....( مزاح فرمودیم . منتظر عکس های این نمایش هستیم)


مهناز میناوند [ ۲۳ آذر ۱۳۸۹ ]

سلام، این نمایشنامه جدیده؟ امیدوارم به سلامت از هفت خوان بازبینی و اجرای جشنواره و اجرای عمومی بگذرند


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606334