بنا به دلایلی کاملا عکاسی از نمایش هفت رو فراموش کنید . عکاسان عزیز برای یکبار هم که شده بدون دوربین به سالن قشقایی رفته و از دیدن نمایش هفت لذت ببرید. 

راستش کاملا شخصی نمایش رو دوست دارم و احتمال اینکه شما از این کار خوشتان نیاید زیاد است . مضمون آن ارایه گوشه ای از  لحظات درخشان زندگی پیامبران است. بدون استفاده از هیچ ابزاری تمام مفاهیم و موضوعات صحنه توسط بازیگران ساخته میشود .

دیگر اینکه برای اولین بار یاسر خاسب نمایشی را کارگردانی میکند که در آن بازی نمی کند. 

نمایش هر روز در دو سانس 17:30 و 19:30 تا روز جمعه اجرا خواهد شد .

و سایر عکسها در اینجا

و البته از بین آنها این عکس رو بیشتر دوست دارم.

T.nasrolahi [ ۲۳ آذر ۱۳۸۹ ]

عکسها تون فوق العاده اند! ا
لبته با دیدن این عکسها بیشتر دلم سوخت که نشد این کارو عکاسی کنم ...


صابر [ ۲۲ آذر ۱۳۸۹ ]

این عکس من رو یاد یکی از عکسای خودم میندازه که تا چند وقت دیگه توی بلاگم ازش پرده برداری میکنم،با این تفاوت که من اون عکس رو توی خیابون گرفتم.
عکس رو دوست دارم،کلا عکسهاتون خوبه،حرفای مکث رو تایید میکنم،یه اتفاقی که داره برای شما میافته اینه که نمایش سعی داره به کار شما جهت بده،من میفهمم که دارید با این مسئله دست و پنجه نرم میکنید،ولی من مطمئنم شما میتونید به نمایش جهت بدید،با نگاه خودتون نمایش رو بسازید روی سنسور دوربین نه اون چیزی که هست رو.هر چند تا الان خیلی موفق بودید ولی خواهشا بیشتر.
ممنونم


تارانتاش [ ۲۱ آذر ۱۳۸۹ ]

یادمه عکسای دوستان از اجرای گل خاسب باعث شد با اینکه زیاد نمی شناختمشون برم و کارو ببینم و خوب خیلی لذت بردم، چن وقت پیش سر یه دوراهی آنفولانزارو انتخاب کردم ولی زیاد بهم نچسبید، اما امروز با خودم گفتم کاش اول به فتووبلاگتون سر می زدم بعد انتخاب می کردم. اگه میشه تو تگای بعضی عکساتون یه توضیح راجع به مشخصات عکس بدین(با چه لنز و دوربینی، چه دیافی و احیانن WB,Aperture و...)


Golriz [ ۲۱ آذر ۱۳۸۹ ]

عکسی که بهش لینک دادید -عکسی که بیشتر از بقیه دوستش دارید- برای من بیشتر از این عکس فتوبلاگتون امضای شما رو داره. شاید به این خاطره که منو یاد چند تا از عکسهای قدیمی شما تو سایت شخصیتون میندازه که از قضا هیچ ربطی به تئاتر نداشتن اما مثل اون عکس، از توجهی که به جزئیات داشتید به شدت غافلگیر شدم و لذت بردم.


افشانwww.photoblog.com/afshan/ [ ۲۱ آذر ۱۳۸۹ ]

جای حرفی نیست، فقط باید دید و لذت برد.


جزیره در کهکشان [ ۲۰ آذر ۱۳۸۹ ]

سلام / مرسی من خوبم . شما خوب هستید ؟ ارادتمندم . والا این عکس نت رو یاد جهنم انداخت و جلو تر یاد خودتون .... خیلی خودتون هستید ... کمی تغییر بد نیست . میخواید ناراحت شید . اما من چون دلم میخواد شنا پیشرفت کنید و مدال بگیرید و اینا دارم به راه راست هدایتتون میکنم .


میس شانزه لیزه


سپیده مظاهری [ ۱۹ آذر ۱۳۸۹ ]

مرسی استاد ..هم عکس ها و هم نمایش عالی بودند.......


مکث [ ۱۷ آذر ۱۳۸۹ ]

شایدم من دیگه مخاطب پرتوقعی شدم... به هر حال مثل همیشه موفق باشی.


مکثwww.maks1359.blogfa.com [ ۱۷ آذر ۱۳۸۹ ]

و اما : این نخستین باره که می خوام ازت انتقاد کنم. نخستین بار به معنای آخرین بار نیست و اتفاقا اتفاق های خوبی هم هستند این نخستین بارها... یکبار یا شایدم بیشتر قبلا گفته بودم که کار هنری تو بهتره از فضای فعلی ش کمی بیرون بره. الان با دیدن این عکس حس کردم باید دوباره حرفمو تکرار کنم. می دونی! من حس می کنم هرگز نمی شه از تماشای کارهای تو خسته شد. هرکدوم جذابیت هایی دارند البته. اما نمی دونم من چرا صدایی رو می شنوم در کارهای تو که می گن دلشون می خواد به یه سمت دیگه ای هم حرکت کنن.... نزار به حساب توهم و خیال! فکر می کنم تو بهترین کارهاتو توی این سبک و تکنیک و راه ارائه کردی. نه؟ اینها که من می بینم همه تکرار همون بهترین ها هستند . من هنوز دارم به عکس های قبلی ت فکر می کنم که سرشار از حس بودن و من رو به سرایش شعر وادار می کردن... اینها هم تکرار همون حس ها هستند. البته که تکرار بد نیست. اصلا بد نیست. اما... و اما.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606309