۱۹ آبان ۱۳۸۹

بدون شرح

چیز زیادی نیست فقط اسم نمایش اینجا نوشته شده . 
تردید [ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۰ ]

وقتی برای اولین بار تابلوی این عکس رو بر دیوار یکی از سالن های نمایش دیدم با خودم گفتم:اینم شد عکس؟؟؟!!!اما الان حدود 1سالی ازین ماجرا گذشته و میگم:آره.این یک عکس عالیه که هر کسی نمی تونه این تصویر رو خلق کنه.


barahmand [ ۲۳ آبان ۱۳۸۹ ]

تبریک میگم جناب موسوی! خصوصا ً جایزه ی بخش فتوبلاگ رو (:


احسان عباسی [ ۲۲ آبان ۱۳۸۹ ]

عکس بسیار بسیار خوب.


صابر راد [ ۲۲ آبان ۱۳۸۹ ]

سلام،دلمون خیلی ازتون پره،انقدر که دل و دماغ نداشتم کامنت بگذارم.آخه درسته که من با هزار علاقه رفتم برا عکاسی تئاتر ثبت نام کردم جزو اولین نفرای ثبت نام کننده،اونوقت بین این همه عکاس اسم من نیست؟خدا رو خوش نمیادا،دلمون رو صابون زده بودیم.
چقدر خوشم اومد از این ارجاعات بجا،واقعا لازم بود،مرسی.چقدر خوب از تکنیک های ابتدایی تصاویری خاص پدید میارید،عالیه.


ریحانه تبریزی [ ۲۱ آبان ۱۳۸۹ ]

جوایزی که امشب بردید مبارک. هم از عکساتون لذت بردیم هم از ورک شاپ جشنواره استفاده کردیم . زنده باشید


نغمه ارجمند [ ۲۰ آبان ۱۳۸۹ ]

اندر مزایای عکاس بودن :می تونی از عکاسی یک نمایش لذت ببری حتی اگر نمایش مزخرفی جلوی روت باشه...


Golriz [ ۲۰ آبان ۱۳۸۹ ]

عالی بود! مختصر و مفید (: راستش از کارهای خانم صابری تا به حال چیزی ندیدم اما به کفایت در وصفشون شنیدم!... امروز لیست عریض و طویل و عمیق شرکت کننده های مسابقه رو دیدم، جیغی روانه ی فلک کردم و -دروغ چرا- از حسادت جلز و ولزم به در آمد (: ظاهرا ً خیلی دور از ذهن نیست که فکر کنیم در آینده ای نه چندان دور این مسابقه بین المللی بشه و از کشورهای دیگه هم شرکت کننده داشته باشه!


جزیره در کهکشان [ ۲۰ آبان ۱۳۸۹ ]

سلام / خیلی دم پر بودم که اومدم اینجا / با خوندن ( چیز زیادی نیست فقط اسم نمایش اینجا نوشته شده ) ناخودآگاه لبخندی زدم و اخمم رو باز کردم . رفتم (اینجا) و بعد از خنده غش کردم :) راستش با دیدن عکس اصلا و ابدا حدس نزدم کار پری صابری باشه . آخه خانم صابری جون هرکسی دوست دارید یک کم پیشرفتم بد نیست به خدا . دست از سر این شاهنامه و حرکات موزنها بر دارید !!!!این پست رو دوست داشتم . نوشته اش رو بیشتر از عکسش . برای من نویسنده درس حسابیی بود از (کم گوی و گزیده گوی چون در ) :)

باشه .

با احترام
میس شانزه لیزه/ از جزیره در کهکشان


شهپر آرمات [ ۱۹ آبان ۱۳۸۹ ]

کل عکس ها ی این تئاترتونو که دیدم تازه فهمیدم قضیه چیه؟ مرسی مثل همیشه ناب و جذاب!!


مکث [ ۱۹ آبان ۱۳۸۹ ]

بله! کارهای عجیب و غریب می کنی ! اجی مجی کردن برای عکاسی و خلق اثار جادویی به واسطه دوربین کم بود ؛ حالا تازگی ها به حوزه نویسندگی و روزنامه نگاری هم وارد شده و تیترهای جذاب صادر می فرمایید! بعد در توضیح عکس شیرین زبانی کرده و نام نمایش را در صفحه دیگری مرقوم می کنید! به گونه ای که این هفت عدد موجود ماورایی عجیب و غریب توی عکس از یاد من می رود و می روم توی فکر که فردا پس فردا از فتوبلاگ رضا موسوی یک نویسنده خوب بیرون می آید ... این خط و این نشان!


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606325