۱۱ آبان ۱۳۸۹

حضرت والا - 2

خیلی نمی خواهم از عکسهای تمرین این نمایش بگذارم تا بچه هایی که میخواهند در برنامه مسابقه عکس تئاتر حضرت والا شرکت کنند خیلی دچار مشکل تصویری نشوند. چرا که بیشتر عکسها به این دلیل که صحنه فاقد دکور و گریم و نور است و لازم است که عکسهای پر کششی تهیه کنم بر عکس اجراهای معمول بیشتر از بازیگران روی صحنه میروم در هر حال تعدادی از عکسها روی سایت حسین پاکدل (اینجا)  قابل دیدن است و البته روی سایت ایران تئاتر (اینجا)
حمیدرضا همتی [ ۲۹ آبان ۱۳۸۹ ]

سلام. حرکت بسیار خوبیه. امیدوارم این حرکت ادامه داشته باشه و کارگاه های آموزشی عکاسی تئاتر هم در نظر بگیرید، حتماً در زمان برگزاری مسابقات عکاسی تئاتر نقدو بررسی در هر مسابقه برگزار شود.
جالب اینه که من قرار هست در روز دوشنبه حضور داشته باشم اما سفر کاری از 2ساعت دیگر تا یک هفته دارم. و نمی توانم در هر دو جا باشم تصمیم گرفتم یکشنبه شب از سفر برگردم و در مسابقه شرکت کنم بعد درباره به سفر کاری خود بروم. کمی دو دلم. آیا کسی هست مرا راهنمایی کند؟


ریحانه هاشمی [ ۲۵ آبان ۱۳۸۹ ]

سلام.جناب ِ موسوی.حتی اگه دکور و نور هم در روز اجرا همین باشد عکسی به این زیبایی نمی تونیم بگیریم......سپاس ِ فراوان


امیر حسین جباری persianidea.net [ ۲۳ آبان ۱۳۸۹ ]

آقا رضا دستت درد نکنه .
هم بابت عکسهای خیلی خوبت
و هم اینکه
دوباره مسابقه راه انداختی .


لیلا .... [ ۲۰ آبان ۱۳۸۹ ]

چقدر دلم می خواست تو این مسابقه شرکت کنم اما حیف که دوربینم یاشیکای قدیمیه و آنالوگ .... این روزها دیگه دیجیتال جواب میده .... امیدوارم بقیه از این مسابقه استفاده لازمو ببرن ...


جزیره در کهکشان [ ۱۸ آبان ۱۳۸۹ ]

قبل از سلام و صلوات نفرین های خود را بابت تنبلی خودم در نداشتن ای دی اس ال نثار بخت و اقبال میکنم که چرا باقی عکس ها را به زوووور میبینم اما باری به هر جهت جدیدا ا ا عکس هایی که نصف دست از توی کادر هویدا شده زیاد میبینم چرا ؟ عکس از مهدی پاکدل نگذارید . به جای عکس میشینیم اون رو میبینیم . . . . . حضرت والا شما روی سن بری عکس بگیری بعد بگی (خب....خب) بعد هم بیایید پاین ( آهان .خب)

میس شانزه لیزهاز

جزیره در کهکشان


صابر [ ۱۶ آبان ۱۳۸۹ ]

این عکس رو دوست دارم،چون تونسته با وجود اینکه عناصر زیادی توی صحنه نیست داستان خودش رو تعریف کنه،این برای من ارزشمنده،اینکه عکسی بتونه قدرتمندانه از خودش دفاع کنه و متکی به چیز خاصی نباشه.سر مسابقه میبینمتون:)


گلریز [ ۱۴ آبان ۱۳۸۹ ]

فکر کردم لینک دوم، عکسهای سیاه و سفید مسعود پاکدل در ایران تئاتره که اواخر مهر روی سایت اومد اما حالا در کمال تعجب دیدم که عکسهای شما در زمان نامعلومی به همون صفحه اضافه شده! تبریک میگم به ایران تئاتریهای عزیز که انقدر در فکر صرفه جویی در صفحات سایت شدیدا ً وزین شون هستن.


آرمات [ ۱۳ آبان ۱۳۸۹ ]

. . . . . .!!!!!!!


سعید کیائی [ ۱۲ آبان ۱۳۸۹ ]

سلام و سپاس


مهناز میناوند [ ۱۲ آبان ۱۳۸۹ ]

سلام. بعد از مدتها حضور "مهدی سلطانی" روی صحنه قطعا حضوری درخشان خواهد بود


مکث [ ۱۲ آبان ۱۳۸۹ ]

از وقتی اسم حضرت والا رو شنیدم به این فکر می کنم که منم یه حضرت والا دارم توی یکی از داستانهام..... وقتی داشتم اون رو می نوشتم حسین پاکدل هم داشته حضرت والای خودش رو می نوشته؟ چقدر حضرت والای من با حضرت والای اون تفاوت داره؟! چقدر شبیه هستن؟ آیا روزی از حضرت والای منم عکس گرفته می شه؟ کاش می شد گزارشی از داستان این تئاتر هم می نوشتی...


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606349