۱۱ مهر ۱۳۸۹

جشنواره بین المللی Highfest Theater

جشنواره بین المللی نمایش Highfest از روز جمعه اول اکتبر با برگزاری مراسم بازگشایی در پایتخت ارمنستان آغاز شد. تا پایان روز دوم که فقط نتواستم نمایش The Sword از کشور آفریقای جنوبی را ببینم کار قابل توجهی ندیده ایم. ضمن اینکه متاسفانه به دلیل عدم هماهنگی داخلی نمایش خوب آواژیک کاری از گروه نمایشی تیاتر امروز به بازیگری پانته آ بهرام به جشنواره نرسید. البته گروههای دیگری از کشورمان حضور دارند که به موقع در موردشان خواهم گفت. برنامه ریزی خوب و منظمی انجام شده و فعلا که همه چیز مطابق آن پیش میرود. از نکات قابل توجه این جشنواره عدم همزمانی نمایشها با یکدیگر است که دلیل آن تعداد زیاد سالنهای نمایشی در شهر ایروان میباشد . خدا را شکر اینجا خبری از بدو بدو های معمول جشنواره های خودمان از این سالن به آن سالن نیست .
Lene [ ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ]

Was ttoally stuck until I read this, now back up and running.


جزیره در کهکشان [ ۱۳ مهر ۱۳۸۹ ]

چه بی سرو صدا رفتین . . خوش میگذره ؟
کتاب منو دست این پسره میدادین ؟
خلاقیتم گاهی خوبه ها .


میس
از جزیره در کهکشان


صابر راد [ ۱۳ مهر ۱۳۸۹ ]

سلام،سرتان سلامت،دلمان برایتان تنگ بود،پس در سفر هستید.خوشحالم که رفتید اونجا و برای ما مینویسید خبرهای داغ داغ رو و عکسهای زیبا رو همچنین.کلا ایران است و بدو بدو هایش،نباه انگار چیزی کمه.خوش بگذره،جای ما هم در سالن ها خالی کنید.ممنونم


سالومون [ ۱۳ مهر ۱۳۸۹ ]

خوش بگذره آقای موسوی..... امیدوارم جای ما هم کارای خوب ببینید. عکس بگذارید لطفا


گلریز [ ۱۲ مهر ۱۳۸۹ ]

پس همراه بقیه ی اعضای گروه بدن دیوانه راهی جشنواره شدید. کنجکاوم بیشتر بگید و عکس بذارید... سعی میکنیم به موارد حسرت برانگیزی که فرمودید توجهی نکنیم. حرص خوردن و آه کشیدن پی در پی را به دنبال دارد... اون دو تا دختر بچه رو دوست دارم. اصلا ً این عکس برام خیلی جالبه. بنظرم میاد همه جور آدمی از هر قشری رو دارم میبینم. اگه این جشنواره معادل جشنواره فجر باشه (؟) ، مطمئن نیستم مشابه این صحنه در اینجا اتفاق بیفته. شایدم دارم اشتباه میکنم.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606323