۰۲ مهر ۱۳۸۹

آدم ، آدم است

شاید مدیریت تئاتر شهر در زمان حسین پاکدل چیزی غیر قابل تکرار باشد . اما دوره تصدی مهرداد رایانی مخصوص هم به دلیل تئاتری بودنش دوره قابل قبولی بود . حداقل اینکه مثل حالا تئاتر شهر بی صاحب نبود. 

دو سال پیش مهرداد رایانی برای ادامه تحصیل به انگلیس رفت و امروز با یک گروه تئاتر دانشگاهی انگلیس، با همکاری سپیده نظری پور (همسرش) نمایش آدم آدم است را در تالار قشقایی به روی صحنه برده است. چیز زیادی برای گفتن در مورد این نمایش ندارم. 

تعدای از عکسهای دیگر نمایش

Golriz [ ۰۴ مهر ۱۳۸۹ ]

توصیفات همیشگی شما از دوران مدیریت حسین پاکدل به شدت حسرت برانگیزه و وضعیت بزرگترین مجموعه ی تئاتری کشور تو چند سال اخیر، تأسف برانگیز! هر چند که احتمالا ً مهمترین اتفاق سالهای اخیر مدیریت تئاتر شهر، بازسازی اون در دوران مهرداد رایانیه ولی ترجیح میدم چیزی در مورد جناب رایانی نگم چون با ایشون مشکلات اساسی و ریشه ای دارم. که به قول میس شانزه لیزه ی گرامی انگلیس رفتن ایشون هم خودش داستان جداگانه ای داره...!


صابر راد [ ۰۳ مهر ۱۳۸۹ ]

سلام،فقط از بازی خطوط توی این ثبت لذت میبرم و الا صورت ها گیرایی خاصی ندارند،صد در صد که اشکال از میمیک هاست.آره والا،آدم آدم است،ولی چیزی که هست این است که یک با یک برابر نیست!


جزیره در کهکشانjazirehdarkahkeshan.persianblog.ir [ ۰۲ مهر ۱۳۸۹ ]

سلام / آریالای موسوی عزیز بنده به مهرداد رایانی ارادتی ندارم . . . انگلیس رفتن ایشان هم خودش داستانی جداگانه دارد . عکس هم مشخص است که چه کارگردانی پشتش هست ! . . . آدم آدم است ! آره والا
میس شانزه لیزه هم میس شانزه لیزه است .


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1438321