۲۴ شهريور ۱۳۸۹

پاره های ساده

نمایش پاره های ساده از هفته آینده در خانه نمایش اداره تئاتر واقع در خیابان انقلاب نرسیده به میدان فردوسی کوچه پارس به کارگردانی دوست خوبم علی هاشمی و با بازی الهام کردا به روی صحنه خواهد رفت . این عکس مربوط به تمرینات نمایش در سال گذشته است . ضمنا با اینکه شکوفه هاشمیان عکاس صاحب سبک تئاتر در این کار حضور دارد ،  اما عکاسی آن به من واگذار شده . شکوفه هاشمیان در این کار جزو بازیگران نمایش خواهد بود و جالب اینکه در نقش رمال، بازی بسیار زیبایی از خود به نمایش گذاشته که قابل تحسین است .

ضمنا لازم به ذکر است فقط تا روز جمعه فرصت دارید که شاهد نمایش ویژ اتللو باشید . نمایشی که مطمئنا در رده ده نمایش برتر سالهای اخیر خواهد بود . فرصت بسیار خوبی برای دیدن یک اثر بیاد ماندنی است ( قابل توجه علیرضا نیک نژاد ) . نمایش اتللو به کارگردانی عاطفه تهرانی مبتنی بر حرکات بدن و فاقد کلام است.

نمایش همه دخترهای خانم آقا هم در تئاتر شهر اجرا میشود . متاسفانه بدلیل همزمانی با اتللو هنوز موفق به دیدن آن نشده ام ، اما به گفته دوستان نمایشی بسیار جذابو منطبق بر شرایط روز جامعه است .

صابر راد www.guines.blogfa.com [ ۲۷ شهريور ۱۳۸۹ ]

سلام
این کجی کادر و این سیگاری که توی دست بازیگره
و اون آدمی که توی پس زمینه است و کاملا فلو...همه ی اینا حسی از وهم در کنار دلتنگی رو برای من ایجاد میکنه.
نمایش واقعا ویژه اتللو رو دیدم و راجع بهش هم نوشتم،فکر کنم واقعا مشغولید که جاتون تو بلاگم خالیه.


شهپر آرمات [ ۲۶ شهريور ۱۳۸۹ ]

وای چه عکسی .... حرکت دود سیگار که دیگه معرکه است...!بازم مرسی بابت اطلاعات خوبتون!
جدا "خیلی خیلی خیلی خیلی " جای شمای توی ورک شاپ دانشگاه آزاد خالی بود


Golriz [ ۲۴ شهريور ۱۳۸۹ ]

فضای عکس به شدت گیراست. با این رنگهای خاص، کادربندی خیلی خوب و از همه عالیتر پیچ و تاب دود سیگار که به نحو دلپذیری چشم رو به تصویر مبهم زن پشتی هدایت میکنه... شدیدا ً مشتاق دیدن بازی خانم هاشمیان در این کار هستم... و البته عجبا که همین چند ساعت پیش، مخ دوست پنچر عزیزتر از جانی رو برای دیدن این نمایش میزدم!... خیلی خوشحالم که نمایش اتللو رو از دست ندادم. که بیشتر از هر چیزی از خلاقیت، جسارت و تلاش تحسین برانگیز گروه لذت بردم.


جزیره در کهکشان [ ۲۴ شهريور ۱۳۸۹ ]

سلام آقای موسوی عزیز / این عکس رو دوست داشتم . . . باهاش قلبم پاره پاره شد . . . چون عین خودمه . . . دستهای خسته . . . موهای ژولیده . . . به هم دیخته . . . متلاشی . . . نمیدونم موضوعش چیه اما اون رقص دود سیگار و اسپیرالش توی عکس دوست داشتنیه و اون سایه و آدم شومی که شاید پشت سر این آدم کم رنگه ترسناکه . / چه خوب که شما در مورد خانم هاشمیان این قدر محترمانه برخورد کردید و توضیح دادید . میتونستید زیرآب کار ایشون رو بزنید یا از این کارهای باب مرسوم روز . . . من طی حرکت انتحاری به دلیل عصبانیتم از نادر برهانی مرند پستی گذاشته م به نام ( آدم حمومی باشه اما نادر برهانی مرند نباشه) که اگر دوست داشنید بخونید . اگر جراتش رو داشتید کامنت غیر خصوصی بگذارید چون بدجوری حس میکنم داره سر بچه ها کلاه میره ..... به هر حال ما ها هم مخاطب های خاصی داریم و وظیفه داریم یه چیزهایی رو هشدار بدیم .


با احترام /میس شانزه لیزه


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606403