۱۲ شهريور ۱۳۸۹

شهر بدون آسمان

یاد آوری تاریخی : این مطلب (+) از همین فتوبلاگ را که تقریبا مربوط به دو سال قبل است بخوانید.

در آن جمع که ذکرش رفت دختری بود که آنروزها مشغول بازیگری و امروز یکی از بهترین طراح های صحنه و البته همسر گرامی کیومرث مرادی عزیز است. فراموش نکنید در این منزل نام کسی با پسوند عزیز بکار برده نمیشود مگر اینکه شان نزولی داشته باشد که این یکی دارد.

به نظرم هنرمند کسی نیست مگر انسانی که موضوعی همچون هنر شخصیتش را با سرعتی بیشتر از دیگران بسوی تکامل انسانی پیش میبرد و  به همین دلیل کیومرث مرادی را زمانیکه هم صحبتش میشوید کشف مینمایید. او دارای فضایل اخلاقی فوق لعاده ای است. کیومرث و نرمین نظمی سه ماه قبل به قصد تحصیل از ایران رفتند.  نمایش شهر بدون آسمان ( لینک عکس قبلی نمایش)  آخرین کار مشترکشان در ایران بود. چقدر داغ به دلمان خواهند گذاشت اگر آنطرف بیشتر قدرشان را بدانند.  


negin [ ۱۵ شهريور ۱۳۸۹ ]

jaye in 2 aziiiz vaghean khaliye tooye teatr shahr va besyar mamnoon be khatere in axe fogholade az in kare fogholade.
baraye shoma 3aziiiz arezooye moafaghiyat haye rooz afzoon mikonam......


Golriz [ ۱۵ شهريور ۱۳۸۹ ]

دوست ندارم به جمله ی آخر این پست فکر کنم... توی دلم خالی شد... کیومرث مرادی و نرمین نظمی، کارهاشون برام عزیز و پر خاطره هستن... ما قدرشون رو میدونیم... کاش کافی باشه...


مهناز میناوند [ ۱۳ شهريور ۱۳۸۹ ]

نرمین نظمی با اون طراحی های خلاقانه و بکرش و کیومرث مرادی که... همون 2 تا نمایش مرگ و شاعر و خواب در فنجان خالی برای مخاطب تئاتر کافیه که به توانمندی اون ایمان بیاره... امیدوارم موفق باشند و به تئاتر ایران برگردند


maks [ ۱۳ شهريور ۱۳۸۹ ]

khob be man che ke harkoja beravam..aseman akharash hamin rang ast....................


رمضان زاده [ ۱۲ شهريور ۱۳۸۹ ]

عاشق این تعلیقاتم . فقط خواستم بگویم ما هم فهمیدیم . چرا شهر بی آسمان را برای کیومرث مرادی گذاشتی واقعا این هنرمندان حتی اگر آنطرف دنیا هم بیشتر دوستشان داشته باشند باز متعلق به این کشورند و هیچ آسمانی برای آنها در جای دیگر متصور نیست. برای کیومرث مرادی و همسرش آرزوی موفقیت میکنمو امیدوارم باز هم اینجا ببینیمشان . ضمنا عکسهای سیلوئت زیبایی میگذاری رفیق.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1447286