بالاخره اجرای موفق نمایش گل از سیاتل به تهران رسید . گرچه به دلیل امکانات فوق العاده سالن در شهر سیاتل؛ این اجرا فاصله بسیار زیادی با ان نمایش دارد اما انصافا شاهد نمایش نفس گیر و زیبایی خواهید بود . بعنوان یکی از اعضا گروه اجرایی پیشنهاد میکنم قبل از پایان بیست وپنج اجرایی که در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر داریم از کار دیدن کنید. ظرفیت پذیرش در هر اجرا 37 نفر است که در نهایت تا روز آخر فقط 925 نفر میتوانند این کار را ببینند. تا زمانی دیگر که اجرایی خصوصی داشته باشیم. عکسهای بیشتری از این کار را خواهید دید . 

عکس حاضر مربوط به لحظاتی قبل از اجرا و حین مرحله اماده سازی صحنه است . 

گلریز [ ۲۵ تير ۱۳۸۹ ]

ابتدا سعی میکنیم تحت هیچ شرایطی به امکانات فوق العاده ی سالن شهر سیاتل فکر نکنیم چون بلافاصله یادمون میفته ممکنه چند دقیقه ی دیگه، خبر تخته شدن کلهم سالنهای شهر گل و بلبل خودمون رو بشنویم و همونطور که مستحضر هستید این فکرها به شدت برای سلامتی مضره... عکس های نمایش تو ایران تئاتر حسابی هیجان زده ام کرد. خصوصا ً حال و هوای عکسهای پشت صحنه. کارهای یاسر خاسب همیشه دیدنی بوده اند، پر از ایده های ناب با اجرایی منحصر به خودش.


مکث [ ۲۳ تير ۱۳۸۹ ]

اسم جالبی هم داره...خیلی هم جالب...امیدوارم بتونم این نمایش رو ببینم..از اونجایی که اطلاعاتی درباره روزهای نمایش ساعت های اجرا و بقیه موارد ندارم ( به طور کلی از بی خبران عالم تئاترم) لطفا یه لینکی بهم معرفی کن تا اطلاعات رو بگیرم... البته امیدوارم بعد از 3 مرداد هم اجرا داشته باشه...


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1313661