نمایش 11-11 به کارگردانی رکسانا بهرام در کارگاه نمایش مجموعه تئاترشهر از ساعت 19:30 روی صحنه است . نه اینکه فوق العاده بود .اما احساس خوبی به آن داشتم. نمایش خوبی بود و از همه مهمتر اینکه خوش تصویر بود. 

موضوع دیگر اینکه نمایشگاه عکس گروهی تئاتر، در کافه گالری تماشاخانه ایرانشهر خانه هنرمندان، از نمایش بخاطر یک مشت روبل برگزار شده که چند عکس هم آنجا دارم. نمایشگاهی که با ایده خوب گروه لیو به سرپرستی حسن معجونی و اجرای حرفه ای سارا امیرساعی  از پانزده فروردین برپا شده است.

ساسان فهیمی [ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹ ]

این عکس خیلی خوب شده
ممنون


صابر [ ۲۸ فروردين ۱۳۸۹ ]

همیشه وقت از عکسهای بازتاب دارو پیچ و خم دار
خوشم میامده و تیره رنگ.که این همانطور است.


reyhaneh [ ۲۸ فروردين ۱۳۸۹ ]

خیلی زیبا و همسو با تخیلات وهم گونه نمایش شده. به نظرم خیلی به کار جذب شده . زود به زود عکس بگذارید. لطفا.


مکث [ ۲۸ فروردين ۱۳۸۹ ]

یاد یه چهارپاره قدیمی افتادم که بخشی ش اینه: خسته ام خسته ام چه می بینم؟/ شاید احساس من خطا کرده/ آه این خاطرات وهم آلود/ با دل خسته ام چها کرده...
.... از پس شیشه ها نمایان است. شبحی کز غبار می آید/ کسی انگار با دو دست یخی/ پیکرم را به خاک می ساید


جزیره در کهکشان [ ۲۸ فروردين ۱۳۸۹ ]

برای شما چه فرقی داره که آدم کامنت - ای میل یا هر نظری داشته باشه ؟ خوبه که کارها رو میبینید و و قت دارید تا از 11 ها بنویسید اما وقت نداشتید جواب ای میل بنده رو بدید . . . صرف نظر از نظرم در مورد عکس که دوستش داشتم چون خیس بود و واضح نبود و وارونه بود و رنگاش خوب بود باید بگم عکاسی تئاتر راحت الحلقوم ترین راه برای دستیابی به بهترین عکس هاست . در آینده چند عکس در بلاگم خواهم گذاشت هر چند شما سر سنگین و بی توجه و بی .. شده اید اما شاید سر ی زدید . سر خواهم زد . اگر کامنت نگذاشتم نگذارید به حساب بی ادبیم . .
خوش باشید


میس شانزه لیزه
از جزیره در کهکشان


Golriz [ ۲۸ فروردين ۱۳۸۹ ]

عکس ویژه ای شده. بعید میدونم چنین کادری به ذهن هر کسی خطور کنه. فضای مبهم و متوهم خواب با یه عالمه حس در هم و بر هم و فوق العاده. یکی از عکسهای مورد علاقه ی من در این فتوبلاگ... دیروز نمایشگاه یک مشت روبل رو دیدم. جدا از کیفیت عکسها و جذابیت دیدن عکسهای چند عکاس از یک کار، ملاقات دوباره با شخصیتهای دوست داشتنی این نمایش تو تماشاخانه ی ایرانشهر شدیدا ً لذتبخش بود.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606368