۱۲ اسفند ۱۳۸۸

جشنواره بیست و پنجم موسیقی -4

تابستان دو سال قبل، وقتی از سینا سرلک برای آخرین آلبومش به نام شاه خرابات عکاسی کردم ، در حال تمرین برای کنسرت تابستانی خود بود. سعی کردم از برگزاری کنسرت در آن تاریخ مشخص، منصرفش کنم . چرا که فکر میکردم همزمانی اجرای کنسرت سینا در تالار وحدت، با اجرای استاد بزرگوار سیاوش شجریان درتالار وزارت کشور، باعث عدم استقبال مردم، از اجرای سینا خواهد شد. اما نه تنها چنین نشد بلکه سه روز اجرای سینا سرلک تا سقف طبقه سوم تالار وحدت را هم پر نمود. حال چه شده که، حرفه ای هایی چون سرلک که به نظر من یکی از اسلاف خلف وشاگردان منحصربفرد استاد شجریان است، نمیتوانند حتی سالن شماره 3 طبقه منفی یک،  مجموعه پردیس سینمایی ملت با گنجاش 200 نفر را، به اندازه یک سوم پر کنند. رازی است، به قول قدما، سر به مهر !

اینکه درچنین کنسرتی با این کیفیت، بتوانی آزادانه از اینطرف سالن به آنطرف و بالا و پایینش بدون مزاحمت برای تماشاگرانی که تنک نشسته اند، سربکشی فاجعه ای است برای موسیقی .

لینک تصویر آلبوم شاه خرابات

لینک همان تصویر

barahmand [ ۱۳ اسفند ۱۳۸۸ ]

من که کاملا ً گیج شدم. هر کس یه چیزی میگه. یکی میگه از بی نظمی مسئولینه. یکی میگه کدوم موسیقی. یکی میگه جشنواره تحریمه. یکی میگه ملت آه ندارن با ناله سودا کنن، موسیقی کیلو چنده. یکی میگه.......... من این عکس رو دوست ندارم. دلم میگیره.


زهرا باقری شاد [ ۱۲ اسفند ۱۳۸۸ ]

با دیدن عکس آلبوم به نظرم رسید شاید این عکس جدید با همین بهت غریب برای آلبوم بهتر بود اگر اون موقع اتفاق می افتاد...


زهرا باقری شاد [ ۱۲ اسفند ۱۳۸۸ ]

یکی دو تا ستاره رو به خاموشی ریخته توی چشمای سینای سرلک...دست کم توی این عکس اینطور به نظر می یاد...
دارم فکر می کنم این هنرمندا خودشون هم تا به حال خودشون رو اینطوری دیدن؟ زوایای پنهانی از خودشون رو که توی عکسها هست دیدن؟ دیدن و سرسری گذشتن؟


صابر [ ۱۲ اسفند ۱۳۸۸ ]

البته اینکه گاهی اینطور میشه باید دلیلش رو در جای دیگه ای هم جستجو کرد.
حتما آلبوم ایشون رو خواهم خرید.مشتاق شدم.مرسی


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1467037