۰۹ اسفند ۱۳۸۸

جشنواره بیست و پنجم موسیقی -2

با عرض پوزش . متاسفانه فعلا کارهای موسیقی خیلی قابلیت عکاسی ندارند. تصور فرمایید پنج نفر با حداقل حرکت یکجا نشسته و امکان عکاسی بیش از عکس خبری واقعا موجود نیست. عکس بالا تصویر نوازنده دف از گروه موسیقی خراسان است .
Jelber [ ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ]

Lot of smarts in that psoitng!


لیلا ترک همدانی [ ۲۳ اسفند ۱۳۸۸ ]

سلام ...از اشنایی شما خوشحالم تازه وارد سایتتون شدم ....قشنگه! و امیدوارم کارهای زیبایی ببینم چیزهای زیادی بیاموزم


احسان عباسی [ ۱۰ اسفند ۱۳۸۸ ]

همه چیز این عکس خوب است. با این وجود فکر می‌کنم محو شدگی کمی زیاد است و اگر سرعت شاتر بیشتر بود بهتر بود. البته این چیزی که عرض می‌کنم ایده‌آل چشم من است. بگذارید به حساب بالا رفتن توقع‌مان!


Golriz [ ۰۹ اسفند ۱۳۸۸ ]

رنگ و خطوط دف ها خیلی عالی شده. حس یه اجرای پر شور رو بهم میده (که البته چون چیزی درموردش ننوشتید بنظر میاد چندان هم پر شور نبوده).


صابر [ ۰۹ اسفند ۱۳۸۸ ]

چه چهره ی بر افروخته ای دارند این نوازنده.
بله خوب در اون سکون یه همچین عکسی گرفتنش سخته.ممنون ازتون


زهرا باقری شاد [ ۰۹ اسفند ۱۳۸۸ ]

ضمنن درباره عکس قبلی می خواستم بنویسم که شما خیلی خوب تونستید این استاد موسیقی رو محاط در فضای غربت نشون بدید و به تصویر بکشید..من کمتر عکس از هنرمندان دیدم که بدون استفاده از عناصر وجودی خودشون به ویژه بدون اعتنا به عناصر چهره هنرمند ، بتونه گویای موقعیتش باشه..اما اون عکس گویای موقعیت خوان مارتین بود در اون سالن...


زهرا باقری شاد [ ۰۹ اسفند ۱۳۸۸ ]

کاملا می شه از روی این عکس حدس زد که دست شما برای گرفتن عکس بسته بوده...جلوه ای که در سایر عکسهاتون دیدم اینبار خیلی زیاد نیست...هرچند قابلیت هنری این عکس هم قابل تقدیره اما می شه فهمید که این نقدی که وارد کردید کاملا درسته و فضا چندان مساعد نبوده برای عکس هنری...
عکس دیشب شرایط بهتری داشت..اینطور نیست؟


مهدی [ ۰۹ اسفند ۱۳۸۸ ]

باز صد رحمت به این نوازنده های دف یه ورجه وورجه ای میکنن . شما هم که کاری به این برنامه ها ندارین . کار خودتونو انجام میدین .! اینم عکس خوبی شده .


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1276116