کار جدیدی از عاطفه تهرانی که در اولین مرحله برای جشنواره فجر و بعد هم برای اجرای عمومی آماده میشود . عکاسی از اینکار با توجه به نگاه ویژه کارگردانش به مقوله عکاسی و برنامه خاصی که برای نمود بهتر عکسها و تاثیرش در روند کلی نمایش دارد و در آن به توافق رسیدیم ، باعث شده تا با علاقه بیشتری در برنامه های تمرینی اتللو شرکت کنم . همانطور که میدانید عاطفه تهرانی یکی از مدعیان نمایشهای متکی به اجراهای فیزیکال است . که انصافا تا کنون در ژانر تخصصی اش بسیار هم موفق بوده است . امیدوارم این بار هم مجوز اجرای عمومی را دریافت کند تا باز هم نمایشی بدون کلام و استوار بر حرکت و موسیقی را ببینیم . مثل بخوان 

همینقدر بگویم ، تا به حال که سه جلسه تمرینات گروه را دیده ام . بنظرم بسیار زیباست. هم برای تماشاگر عادی و هم برای عکاسان تئاتر. 

عکس مربوط به تمرینات است .

محسن شیخ الاسلامی [ ۲۵ آذر ۱۳۸۸ ]

سلام
کارهای اینچنینی شما(ثبت حرکت؛امتزاج رنگ؛انتزاع فرم)بسیار دیدنی و زیباست.


Barahmand [ ۱۱ آذر ۱۳۸۸ ]

چه عالی! از خود عکس گرفته تا خبر کار جدید شما و همکاری و توجه ویژه ی خانم کارگردان و دیدن کلی عکس فوق العاده و صابون زدن دلمون برای یه نمایشگاه تازه و انتظار دیدن یه نمایش خوب!


ریحانه [ ۱۱ آذر ۱۳۸۸ ]

کارهای خانم تهرانی خیلی کم نور است و عکاسانی که امکانات خیلی حرفه ندارند . برایشان مشکل است . لطفا به ایشان بگویید کمی به فکر نور نمایش باشند .


احسان عباسی [ ۱۱ آذر ۱۳۸۸ ]

این فوق‌العادس.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606361