۲۰ آبان ۱۳۸۸

مشارکت هنری

این مطلب مخصوص عکاسان علاقمند به مشارکت در نمایشگاه عکس سعدی افشار است. کسانی که از نمایشگاه دیدن کردند ، متوجه شدند که قصد ما از برگزاری چنین نمایشگاهی چیست . در واقع موضوع اصلی آقای سعدی افشار ،  و عکسها اغلب پرتره های ایشان در آخرین نمایش صحنه ای شان است. با توجه به تم نمایشی نمایشگاه ، تصمیم گرفتیم که با استفاده از تجربیات حمید پورآذری اتفاقی نمایشی، در داخل گالری ایجاد کنیم که خوشبختانه مورد توجه بازدید کنندگان نیز قرار گرفت .

حضور تعدادی از عکاسان در زمان اجرای نمایش و دیدن عکسهای بعضی از آنها، ما را به این فکر انداخت که از همه کسانی که مایل به عکاسی از صحنه های اجرایی هستند دعوت کنیم تا علاوه بر عکاسی در حین اجرا در یک برنامه مشارکتی به پاس ارزشهای هنری سعدی افشار شرکت کنند .

بدین ترتیب که علاقمندان باید:

1- نمایش را در روزهای چهارشنبه - پنج شنبه  و  جمعه  عکاسی کنند .

2- حداکثر ساعت 17 در محل نمایش ( سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان) حاضر باشند .

3- فرم مخصوص شرکت در برنامه عکاسی را که در محل نمایشگاه موجود است پر کنند .

4- حداکثر 5 فریم از عکسهای مورد نظرشان را تا ساعت 7 روز جمعه 22 آبان ماه به مسئول نمایشگاه تحویل دهند .

مسئول ساماندهی و بررسی عکسها ، آقای ابراهیم حسینی عکاس با تجربه تئاتر  و  عضو هیات مدیره انجمن عکاسان تئاتر است که تا روز شنبه مراحل انتخاب و  تدوین  عکسها را انجام خواهند داد .

با توجه به اینکه برنامه تجلیل از استاد سعدی افشار با حضور هنرمندان تئاتر و سینما ، روز شنبه 23 آبان ماه در سالن بتههون برگزار میشود. دو قطعه عکس از تمامی عکاسان شرکت کننده در برنامه بصورت ویدئو پروژکتور  در روز اختتامیه پخش خواهد شد .

از سه نفر اول بصورت حضوری در مراسم تقدیر بعمل خواهد آمد . و سه فتوبلاگ در سایت عکاسی اهدا خواهد شد .


میخک سفید [ ۲۱ آبان ۱۳۸۸ ]

من شک ندارم موفق خواهید شد.... این روزها موانع هم


احسان عباسی [ ۲۱ آبان ۱۳۸۸ ]

بسیار حرکت خوبیست و افسوس می‌خورم که امکانش نیست شرکت کنم! می‌دانید که بحث شهرستان و تهران و این حرف‌هاست!

در مورد فتوبلاگ بنده هم بسیار لطف داشتید. ممنون. بزودی یک وبلاگ عکاسی هم راه می‌اندازم و خوشحال می‌شوم که این طور حرکت‌ها را انعکاس دهم.


Golriz [ ۲۰ آبان ۱۳۸۸ ]

چه عالی! البته در خبر سایت عکاسی تفاوتهایی وجود داره. ضمنا ً با صحبت آقای نیما هم موافقم. امیدوارم استقبال از این نمایشگاه و برنامه های جنبی اون باز هم بیشتر و بیشتر بشه.


نیما [ ۲۰ آبان ۱۳۸۸ ]

از این که به عناوین مختلف امکان مشارکت های هنری! برای دیگر عکاسان علاقمند ایجاد میکنید ممنون.یادم میاد زمان جشنواره تئاتر خیابانی هم چنین ابلاغی داشتید و عکس کسای دیگه ای که عکس گرفته بودند رو تو فتو بلاگتون دیدم.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606346