حمید پورآذری  کارگردان ادیپ است . وی سال 1381 با بچه های11 تا  19 سال محله مهرآباد جنوبی کار کرد و در مدت سه ماه تمرین،  دو نمایش هملت به روایت بایرام خان  و  داستان جنگل  را آماده اجرا نمود.

سال 1382 طی سه ماه تمرین با بچه های 10 تا 15 سال محله جلفا نمایش شازده کوچولو را در فرهنگسرای ارسباران به روی صحنه برد.

سال 1385 بچه های 9 تا 19 سال را بعد از کارگاهی آموزشی با سه ماه تمرین به اجرای آخرین طلایه دار  در فرهنگسرای ارسباران رسانید.

سال 1385 هملت را در پارکینگ خانه ای بصورت خصوصی با آموزش به هنرجویان موسسه کارنامه به صحنه برد.

سال 1387 بعد از سه سال آموزش و تمرین سخت ، بچه های 13  تا 18 سال افغانی را که در محله شوش تهران زندگی میکردند به اجرای موفق حسین قلی مردی که لب نداشت در تالار مولوی تهران رساند.

پورآذری  امروز بعد از ماهها بازآموزی و تمرین ،نمایش ادیپ را با مجموعه ای 40 نفره متشکل از بچه های 10 تا 28 ساله محله جوادیه تهران در فرهنگسرای بهمن به روی صحنه برده است . به جرات میتوانم بگویم در یکسال گذشته هیچ نمایشی با این کیفیت که بتوان نام تئاتر بر آن گذاشت ندیده بودم . فوق العاده بود . این کارگردان همواره بازی مهتران را در دنیای کهتران یافته است و نمایش ادیپش  تا جمعه آینده هر روز از ساعت 18 تا 19:30 در فرهنگسرای بهمن ادامه خواهد داشت.

عکسهای دیگر 

saeedeh [ ۱۸ آبان ۱۳۸۸ ]

با شناختی که از شما دارم دور از ذهن نبود.می توانم تنها بگم کارهاتون فوق العاده است.


افشان [ ۲۷ مهر ۱۳۸۸ ]

آره! من با نظر گلریز موافقم.دارم فکر میکنم به دکور صحنه و زاویه ی شما!


گلریز [ ۲۵ مهر ۱۳۸۸ ]

واقعا ً ممنون از این توضیحات. خیلی خوشحالم که چنین آدمهایی هم وجود دارن حتی اگه تعدادشون به اندازه ی انگشتان دست هم نباشه. ضمنا ً قابل توجه بعضی حضرات مدعی...! راستش چند دقیقه ایه که دارم سعی میکنم از چند و چون زاویه ی این عکس فوق العاده هیجان انگیز هم سر در بیارم ولی هنوز به نتیجه ی قطعی ای نرسیدم!


جزیره در کهکشان [ ۲۵ مهر ۱۳۸۸ ]

رضا موسوی عزیز ممنون. من عاشق عکس هستم اما متاسفانه اصلا عکاسی بلد نیستم . مشتاق دیدن کارهای شما از نزدیکم . ممنون بابت اطلاع رسانی از کار ... دور بودم چند وقته از اخبار ....


با احترام
میس شانزه لیزه


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1376861