۱۹ تير ۱۳۸۸

سگ سکوت -2

دیروز تصمیم گرفتم از نمایش ترمینال که در سالن اصلی  مولوی اجرا میشود عکاسی کنم . با خجستگی تمام به سمت میدان انقلاب و خیابان شانزده آذر حرکت کردم .  اشتباه است اگر تصور کنید موفق شدم با دوربین از ماشین پیاده شده و باز اشتباه است اگر فکر کنید اصلا نمایش به اجرا رسید چون هیچ خبری نبود نه خسی و نه خاشاکی فکر میکنم شرایط بسیار عادی شده خدا را شکر که نه کسی به خیابان آمد ونه زد و خوردی شد . راستی یادم رفت از مسئولین تالار مولوی بپرسم چرا اجرای نمایش تعطیل شده !

به همین نمایی دیگر از سگ سکوت راضی شدم .

ALI [ ۰۶ مرداد ۱۳۸۸ ]

salam


siamak [ ۲۰ تير ۱۳۸۸ ]

ببخشید میشه یه نمای باز تر از این نمایش بذلزید البته متوجه شدم که شما به کادرهای بسته علاقمندید اما میخوام خواهش کنم کمی هم به فکر ما باشید و مرسی


[ ۱۹ تير ۱۳۸۸ ]

چه جالب! منم دیروز به قصد خرید از خونه خارج شدم و بسی از آرامش دل انگیز یک روز زیبای تابستانی لذت بردم. همه به هم لبخند میزدن. نقل و نبات به هم پرت میکردن. هیچ شباهتی هم به حالت خصومت آمیز سوژه های عکس عالی شما نداشتن آقای موسوی. آتش عشق در همه جا زبانه میکشید. اشک شوق بود و های های گریه ی خوشحالی. و همینطور نوازشهای محبت آمیز که به سمت ما سرازیر میشد. امن و امان بود به کوری چشم دشمن. خدایا این روزهای زیبا رو از ما نگیر. آمین!


[ ۱۹ تير ۱۳۸۸ ]

:-))


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1447287