۰۱ خرداد ۱۳۸۸

مادر مانده

حمیر رضا آذرنگ - شبنم مقدمی - رویا میر علمی - شهرام حقیقت دوست - پونه عبدالکریم زاده - آذر خوارزمی و علیرضا محمدی به کارگردانی نیما دهقان از هفته گذشته با "مادرمانده"  در سالن چهارسوی تئاتر شهر تهران به روی صحنه رفته اند. عکاسی از این نمایش با توجه به بازیهای درونی و حسی بازیگران کمی مشکل اما به هر حال هیجان انگیز است.

نورپردازی اکسپوز در کنار صحنه با شدت زیاد بعلاوه پس زمینه و کف سفید در کنار پرده های سفید بلند در دو طرف و مرکز صحنه از مشکلات نورسنجی در صحنه هایی است که به سرعت تغییر میکنند.

ساعت 6  سالن چهارسو

مریم [ ۱۲ آبان ۱۳۸۸ ]

mesle hamishe az didane aksatoon lezat bordam,faghat vaghti be in aks residam dige natoonestam comment nazaram..aghaye moosavi hamishe por energy o movafagh bashid,agar gozaretoon inja ham oftad khabaram konid.aks ha besiar del neshin hastan.doost dashtam ke mitoonestam nazare fanni ham bedam ke moteasefane nemitoonam:)


احسان عباسی [ ۰۳ خرداد ۱۳۸۸ ]

صورت‌ها بافت سربی پیدا کردند!
مثل همیشه.


سحر حکمت [ ۰۲ خرداد ۱۳۸۸ ]

لذت بردم :)


گلریز برهمند [ ۰۱ خرداد ۱۳۸۸ ]

راستی قصد جسارت ندارم ولی فکر می کنم بهتر بود می نوشتید "به کارگردانی مشترک نیما دهقان و حمیدرضا آذرنگ".
واقعا ً عالیه. همین!


کیوان [ ۰۱ خرداد ۱۳۸۸ ]

دیروز به اصرار یکی از دوستان را ؛ که عکسهای شما در سایت عکاسی را هم میبند به طور اتفاقی برای دیدن این نمایش به تئاتر شهر بردم و جالب اینکه یکنفر در سالن بود که از کار عکاسی میکرد موقع بیرون آمدن با دوستم شرط بستم که مسئول سالن با اینکه مجوز عکاس را چک میکنه اما خبر از اسم عکاس نداره خلاصه دوستم از مسئول سالن که اتفاقا پسر جوانی هم بود پرسید این عکاسی که تو سالن عکاسی میکرد کی بود ؟
در کمال تعجب اطلاعات خوبی از شما داشت و برایم بسیار جالب بود که اولا اینقدر خوب جواب داد و دوم اینکه شما را میشناخت و سوم اینکه چه خوب که شما را در حین گرفتن چنین تصاویر زیبایی دیدیم . ساکت و بیحرکت بدون هیچ مزاحمتی .


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1313708