۰۹ ارديبهشت ۱۳۸۸

بازیگر سال تئاتر ایران

وقتی گلاب آدینه از حاضرین داخل سالن خواست تا برترین نفر یکسال گذشته تئاتر ایران را حدس بزنند حتی یکنفر هم نبود که اسمی به غیر از سیامک صفری را فریاد بکشید .

وقتی اولین روز تمرین نمایش شکار روباه را پشت سر گذاشتیم داخل آسانسوری که از طبقه هفتم تالار رودکی به پایین میامد به سیامک گفتم به وضوح میبینم که مثل الماس بر روی صحنه نمایش شکار روباه میدرخشی . او خندید و گفت خدا از دهانت بشنود برایم دعا کن . 

وقتی درست هفته گذشته بطور اتفاقی در خیابان همدیگر را دیدیم مشتاقانه از او پرسیدم که حتما بعد از شکار روباه و آن نقش سحرآمیز کلی پیشنهاد ریز و درشت داری و او با همان خنده همیشگی گفت نه بابا فعلا که از بیکاری تو فرهنگسرای ارسباران تئاتر درس میدم .!

وقتی میگویم سحر آمیز باور کنید گزاف نیست. سالهاست به تماشای تئاتر میروم و با اینکه حداقل بیست و هفت جلسه تمرین و ده اجرای نهایی شکار روباه را دیدم اما باور کنید سیامک صفری در نقش آغا محمدخان قاجار شاهکاری بود بی بدیل و حاضرم بارها و بارها بازهم آنرا ببینم .

وقتی اینوقت شب با خستگی زیاد دلیل اینکه ذهنم را درگیر نوشتن این صفحه کردم از خودم پرسیدم با این پاسخ که سیامک صفری دوستی خوب ، صمیمی - انسانی است بسیار ارزشمند و بازیگری توانا قانع شدم . او ارزشش را دارد تا بگویمش و باز هم عکس دیگرش را بگذارم . اما نه از نمایش شکار روباه که بخاطرش برنده جایزه اول بازیگری تئاتر ایران را گرفت بلکه از کاری قدیمی تر ، از " هتل پلازای " کوروش نریمانی که دوسال قبل اجرا شد و سیامک سرحالتر و قبراق تر بود .

مردان برتر : 1- سیامک صفری برای بازی در شکار روباه

2- امیر جعفری برای برای بازی در رویاهای پیرمرد بازنشسته خائن ترسو

3- علی سراب برای بازی در غولتشن ها

زنان برتر: 1- شبنم مقدمی برای بازی در کوکوی کبوتران حرم

2- پانته آبهرام برای بازی در رویای شب پاییزی

3- مرجان قمری برای بازی در پدرانه
احسان عباسی [ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

باز هم خوشحالم که شکار روباه رو از دست ندادم و تونستم بازی ایشان رو ببینم.
متن گیرای شما تاثیر عکس رو دو چندان می‌کند.


y.h [ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

وقتی کسی رو دوست داری -و واقعاٌ دوست داری- شناختت از او ، شناخت واقعیت هاست. و وقتی آن را می نویسی-و چنین می نویسی-، حرفت برای دیگران سندی قابل اعتماد است.


ana [ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

دمش گرم!
مبارکش باشه.
لطفا از حاشیه مراسم هم عکس بذارید
ما همیشه منتظر عکس های جالبتون هستیم


گلریز [ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

منتظر بودم. می دونستم چه خسته باشید و چه دیر وقت باشه ما رو یادتون نمیره. ممنون که اومدید و مثل همیشه خوب نوشتید و این عکس دوست داشتنی رو انتخاب کردید. خوشحالم که سیامک صفری عزیز انتخاب شد.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1276063