این عکس را امروز گذاشتم به این خاطر که فرصت بیشتری داشته باشید تا نمایش" بخوان " را ببینید . 

سالن سایه اینروزها میزبان نمایش بخوان به کارگردانی و طراحی حرکت عاطفه تهرانی است. نمایش بدون کلام با نورپردازی مناسب و استفاده از سیستم ویدئو پروجکشن که با ترکیب حرکات موزون ، تصاویر بدیع و دلفریبی را برای تماشاچی بوجود میاورد .

بخوان از آنجمله نمایشهایی است که عکاس بصورت مداوم حسرت قابهای از دست رفته را میخورد صحنه پر است از تصویر اما سرعت حرکت بازیگران بسیار زیاد و نور صحنه به شدت کم است . خاصیت نورپردازیهایی از این دست همین است که باعث بوجود آمدن تصاویر خاص میشود ، البته اگر تجهیزات مناسب عکاسی تئاتر همراه داشته باشید .

همینقدر بدانید که باتوجه به تنظیم حساسیت دوربین روی  iso 3200  و نیز تنظیم دیافراگم بر روی درجه 2.8  ، سرعت شاتر از 60 بالاتر  نیامد که نیامد.

اجرا ساعت 6:30                زمان : 70 دقیقه
احسان عباسی [ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

این عکس واقعا خوبه. گویی از زاویه‌ی بالای سرشان عکس گرفته شده. بسیار عالی.


گلریز [ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

خب بالاخره امروز موفق شدم عکسای نمایشگاهتون رو ببینم جناب موسوی. جدا ً لذت بردم. با برادرم سر بهترین عکس به نتیجه رسیدیم (برخلاف دفعه ی قبل که سر بهترین عکس نمایشگاه شکار روباه به نتیجه نرسیدیم و نظرمون متفاوت بود) : عکس هفتم. اون پرده های سفید و اون لکه ی نورانی آبی رو خیلی دوست داشتم. انگار حال و هوای زن عکس رو تداعی می کردن. البته شخصا ً عکس دوم رو هم دوست داشتم و چه خوب که آبی بود. راستی شما که حرفتون برو داره لطف کنید به مسئولین سالن (نمی دونم نگهبان بودن چی بودن) بگید برای دیدن 13 تا عکس انقدر آدم رو اذیت نکنن و سر آدم منت نذارن.


یلدا ذبیحی [ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

همیشه از نویز نداشتن عکسها شما ، حتی تو چاپ به شدت تعجب میکنم!


hasti [ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

سلام.آخر جملتون رو متوجه نشدم ولی اگه منظورتون آقای ملک زاده ست فقط سری از تاشف تکون میدم(یعنی تائید حرف شما).


گلریز [ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

شرمنده - اشتباه شد : این نمایش تا 15 اردیبهشت تمدید شده D


[ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

WoW! این فوق العاده است! البته دوستان اگه میخوان این نمایش رو ببینن باید در نظر داشته باشن که فقط تا دوشنبه رو صحنه است.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1447299