۳۱ فروردين ۱۳۸۸

کوچه عاشقی

به شخصه چیزی از نمایش  کوچه عاشقی  به نویسندگی و کارگردانی نصرالله قادری دستگیرم نشد . شاید خاصیت نوشته های جناب قادری چنین باشه که عوام از آن سر در نمی آوردند.  به جز چند عکسی که به زور گرفتم نه حرف خاصی شنیدم و نه با توجه به حضور  بازیگرانی مثل رضا مختاری - محبوبه بیات - زری اماد - حسین شمس - جمشید صفری - عبدالرضا فرید زاده - حامد منافی و . .  بازی قابل ملاحظه و در خور توجهی دیدم . اکیدا و شدیدا تذکر میدهم که وقت خود را تلف نفرمایید .

نمایش همه روزه در تالار سنگلج از ساعت 7/5 روی صحنه است این را گفتم شاید رفتید و دید و سر هم درآوردید .

حسام منظور [ ۰۲ شهريور ۱۳۸۹ ]

سلام آقای موسوی .من چون تو این کار بازی کردم درست نیست اظهار نظری بکنم بابت عکس زیباتون ممنون.چون عکاس این کار هیچ عکسی به من نداده بود !خیلی دوست داشتم از نمایش جدیدم مکبث به کارگردانی رضا ثروتی عکس می گرفتید.


همکار قدیمی [ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

با این که زیاد جنبه تشویق کردنو نداری ! اما واقعا آفرین ! هرچند که بازم پیچوندیو و گلچینا شو رو فتو بلاگ خودت گذوشتی ! ؟ اما من یک روزی بالاخره این عکسو با چندتا دیگه از عکسای این فتو بلاگو یک جایی جهانی می کنم!


م مسیبی [ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

این نمایش را که ندیدم و با این تعاریف بعید هم می دانم ببینم اما رفتم "سی" را دیدم و اینکه خیلی خوب بود... امروز هم آمدم اینجا که عکسی از نمایش ببینم!! اما ... کاری بود از سارا فرزاد فرد که به مراتب از کارهای دانشجویی دیگری که تا به حال دیده بودم خیلی بهتر بود. گویا سال پیش هم چند اجرا داشته و برنده چند جایزه در بخش طراحی صحنه، کارگردانی و نویسندگی شده که گمان می کنم حتمن دیده باشید.


احسان عباسی [ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

بسیار خوب.


میخک سفید [ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

(ظاهرا اولین کامنتی که فرستادم ثبت نشده).
اگر بگم که با دیدن این عکس شاخ دراوردم اغراق نکرده ام. چون سرتاسر تایم کشدار نمایش به این فکر می کردم که لااقل قاب تصویر زیبایی هم نداره تا حوصلمون سر نره! غافل ازاینکه فراموش کرده بودم روزی ممکنه با عکسهای شما از این نمایش روبرو بشم.واقعا خوب بود. اما به شدت با نظر دو دوست دیگرمون موافقم. - راستی یک اتفاق جالب: این نمایش به دلیل استقبال گسترده تماشاگران مدام در حال تمدید است. ( ظاهرا این پروسه پرفروش بودن آثار پرارزش هنری به تئاتر هم سرایت کرده است!!!)


میخک سفید [ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ ]

با دیدن عکس شما بر خودم واجب دونستم ، پی نوشتی به گزارشم از این نمایش اضافه کنم :

(( پی نوشت: این نمایش و این عکس یک درس بزرگ داشت .اینکه اگر عکس خیلی خوبی از یک نمایش دیدید ، فکر نکنید لزوما نمایش خوبی شاهد خواهید بود.))


مهدی [ ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ ]

شما را به خدا این عکس را بردارید این آقا همینطوری پر مدعاست فکر میکنم این عکس رو هم به حساب کار خودش بگذاره ! اصلا انگار این تصویر زیبا مربوط به اون کار معمولی نیست .


گلریز [ ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ ]

نمایشی به اون بدی و عکسی به این خوبی... جدا ً باورنکردنیه آقای موسوی!


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1467044