۰۶ اسفند ۱۳۸۷

تئاتر نپال

در سرتاسر کاتماندو  پایتخت نپال فقط یک سالن تئاتر به شکل کلاسیک وجود دارد و یا حداقل اینکه من با تمام پیگریها نتوانستم چیز دیگری پیدا کنم اما تا بخواهید تماشاگر بومی و غیر بومی نمایشهای خیابانی فراوان است و گروههای آزاد به شکل بسیار جالبی در خیابان و یا در کنار هتلهای توریستی اجرای نمایشی دارند . نمایشهایی که ترکیبی از رقص ، موسیقی محلی و لباسهای سنتی است و چیزی شبیه رقص و آوازهای قبایل آفریقایی و صد البته پر هیجان و جذاب . تقریبا بدون کلام و مبتنی بر نور پردازی و اتفاقا میزانسن های دقیق و آوازهای دستجمعی قدیمی.  
ستاره اسکندری [ ۰۸ اسفند ۱۳۸۷ ]

عکسهای نمایشی تو همیشه برایم عجیب و غیر منتظره است سال 80 عکسی از نمایش بازرس در روزنامه همشهری چاپ کردی که همان روز هم این حس غیر منتظره بودن در عکسهای تئاتر را در آن دیدم .مثل عکس روز یکشنبه گذشته در همان روزنامه . نمیدانم در این کارهای پر سرعت وقت برای تنظیم رنگهای زیبا و نزدیک به اصل کار را چطور میابی . به هر حال موفق باشی .


مهسا [ ۰۷ اسفند ۱۳۸۷ ]

ممنون ازنظرتون درباره گاه نوشت.


forogh sajjadi [ ۰۷ اسفند ۱۳۸۷ ]

هرچند عاشق عکسهای زیبا هستم اما در زمینه عکاسی صاحب نظر نیستم و فقط می نویسم از نظر نور ، کنتراست و حرکت نمایشی مثل همیشه فوق العاده است. و دلم خواست برای لحظه ای جای شما بودم و در ماندگاری این تئاتر زیبا سهم اندکی داشتم .
موفق باشید
www.ramaneman.blogfa.com آدرس وبلاگ جدید من خوشحال می شم بهم سر بزنید


احسان عباسی [ ۰۶ اسفند ۱۳۸۷ ]

جالب شده. اما با نقطه‌های آبی و سبز مشکل دارم. در واقع به سرعت نگاه بیننده رو به خود جلب می‌کنند.
پس حیطه‌ی کاری شما تنها داخل را شامل نمی‌شود!


جویان [ ۰۶ اسفند ۱۳۸۷ ]

بعضی عکاسان به فکر ثبت یه صحنه ی زیبا هستند و برخی دیگر عکس را بهانه ی انتقال تجربه های شخصی خود می کنند .در این بین بعضی دیگر نیز مستند سازی می کنند از هر آنچه هست و ارزش دیده شدن دارد اما چه کم کسانی که اینچنین، همه را باهم عرضه کنند!


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1439086