۱۱ بهمن ۱۳۸۷

حجله در آتش

جشنواره بیست و هفتم - 9 

روز آخر جشنواره امسال هم رسید. استقبال گسترده از تئاتر امسال باور نکردنی بود بعد از بیست وهفت سال شکل جشنواره امسال با حضور جدی علاقمندان تئاتر رنگ و بوی تازه ای پیدا کرده و البته برعکس آن جشنواره تئاتر ایران امسال ضعیف ترین سال، طی سالهای اخیر را پشت سر گذاشت . و طبیعی است دست عکاسان خالی تر از همیشه . گرچه معتقدم کمبود ها باعث خلاقیت میشود و اینجاست که تفاوت مسلسل چی ها پشت دوربین با کسانی که عکس ها را از صحنه های نمایش انتخاب میکنند مشخص میشود .

عکس امروز این صفحه از نمایش حجله در آتش کاری از استان خراسان رضوی که اگر از بازی ضعیف اغلب بازیگرانش بگذریم نمایشی بود با متنی ، مبتنی بر ادبیات نمایشی و بسیار فرم گرا که باعث بوجود آمدن صحنه های جذاب و قابهای عکس متنوع شده بود .

امسال سومین سال پیاپی است که برای اختتامیه عکاسی میکنم اختتامیه بخش بین الملل امروز ساعت 18:30 تالار وحدت و البته اختتامیه بخش تئاتر ایران را دیروز مانی لطفی زاده عکاسی کرده است .

اما از همه مهمتر اینکه بعد از دعوت برای عکاسی از تئاتر غواص ناخدا نیست عکسهایی از محمد رضا مسیبی و الهام رفعتی بدستم رسید که میتوانید هر دو را اینجا ببینید .  

[ ۰۸ تير ۱۳۸۸ ]

اسم من هم محمد رضا مسیبی است!!!!


احسان عباسي [ ۱۲ بهمن ۱۳۸۷ ]

راستش در ابتدا فکر کردم عکسي است که چندين بار گرفته شده و روي هم قرار داده شده‌اند!
لحظه‌ي بسيار خوبي را انتخاب کرده‌ايد.
خسته نباشيد. آثار خوبي بود. اميدوار باز هم شاهد کارهايتان باشيم.


محمدرضا مسیبی [ ۱۱ بهمن ۱۳۸۷ ]

تشکر و سپاس بابت قرار دادن عکس ها در صفحه ی شخصی تان.
این عکس هم مثل عکس های قبلیتون عالی و بی عیب است. شاید هم از نظر من اینجوریه. به هر حال خوشحالم از آشنایی با شما. از فراخوان مسابقه چه خبر؟!


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1447284