۰۶ بهمن ۱۳۸۷

من خانه ای را میفروشم که در آن زندگی نمیکنم

جشنواره بیست و هفتم -4

نگاه متفاوت به تصویر و خواسته های متضاد پیرامون موضوع عکس در تئاتر و اعتماد به نظر دوستان باعث شد تا علیرغم وقت کمی که داشتم ، نمایش لهستانی " من خانه ای را میفروشم که در آن زندگی نمیکنم " را ببینم . نمایشی بیرمق به انضمام اینکه قابهای تصویری بسیار کمی هم داشت در واقع آغاز عکاسی روز چهارم همراه با عدم موفقیت .

متابولیک به کارگردانی آتیلا پسیانی را قبلا دیده بودم نمایشهای کوارتت تایتانیک  و  گودو در انتظار گودو هم چنگی به دل نمیزد . نمیدانم نمایشهای امسال اینطور شده یا توقع ما بالا رفته است . تا امروز از مجموع سیزده نمایشی که دیدم کارهای خوبی وجود نداشت .

روز پنجم را از پارکینگ تالار وحدت و با یک کار خارجی شروع خواهم کرد . شاید خارج از سالن کارها قدرت بیشتری داشته باشد .  

احسان عباسي [ ۰۷ بهمن ۱۳۸۷ ]

ابتکار جالب بکار رفته با کادر مناسب شما بخوبي به نمايش گذاشته شده.

در مورد توضيحات هم بسيار ممنون. بدون اغراق کارهاي شما من را مجاب کرده‌اند که عکاسي تئاتر را تجربه کنم.
در مورد حرف‌هاي شما بايستي بگويم من هم کادر قطعي را به کراپ ترجيح مي‌دهم. در مورد آن عکس هم منظورم انتخاب کادر با رعايت تعادل ميان سوژه و آسمان بود در حين گرفتن عکس بود. راستش در نقطه نظر مقابل شما نمي‌توانم سنگيني سوژه در پايين کادر را بپذيرم. بعد از توضيحات شما براي مدت طولاني به عکس خيره شدم و باز هم نمي‌توانم نظر قطعي بدهم! در هر حال آن عکس يکي از آثار خوب شما و مورد علاقه‌ي من است.
منتظر ديدن عکس‌هاي آتي شما هستم.


فراهانی [ ۰۶ بهمن ۱۳۸۷ ]

خسته نباشید آقای موسوی. من هم با نظر شما موافقم ، کارها چنگی به دل نمی زنند. و اما کار لهستان..... من به شخصه برای دیدن اون کار ، کارهایی رو که دوست داشتم از دست دادم. اما به هر حال خوشحالم که دیدمش ، چون اگه خودم تجربه اش نمی کردم با اونهمه تعریفی که ازش شنیده بودم تا آخر جشنواره برای ازدست دادنش ناراحت بودم. آنچنان هم عدم موفقیت روز چهارم نیست که شما با همون تک سانس اجرا ، موفق به دیدنش شدین! چون تعدادی از دوستان گروه ما که دیروز موفق به دیدن اون کار نشدند هنوز هم چشمشون دنبالشه. در حالیکه به عقیده من هم ، تنها قابی که می شد از این نمایش گرفت ، همین تصویریست که شما ثبت کردید. مثل همیشه درست و به موقع.
شاد باشید و همیشه موفــــق!


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1276064