۰۴ بهمن ۱۳۸۷

زمین و چرخ

جشنواره بیست و هفتم -2

با اینکه نمایش زمین و چرخ یکماه اجرای عمومی داشت و در جشنواره عروسکی امسال هم شرکت کرده بود ، اما هرگز فرصت دیدنش را پیدا نکرده بودم در روز دوم جشنواره و به اصرار بابک برزویه کار زهرا صابری را دیدم نمایش بسیار لذت بخشی بود. بهره گیری از اشعار مولانا و نیز بازی مناسب نور و همچنین بازیگردانی متناسب عروسکها توسط بازیگران از نقاط قابل ذکر نمایش بود که تصاویر ویژه ای را خصوصا برای عکاسی بوجود آورده بود. علاوه بر این نمایش کار گروه هژیر به نام ابریشم بانو و تیغ کهنه را هم دیدم که . . .

. . . اما باز شکار روباه را هم عکاسی کردم تا مجموعه عکسهای آن کاملتر شود . باور کنید سالهاست چنین نمایشی به روی صحنه نرفته است و تکرارش تا مدتها بعید است.

احسان عباسي [ ۰۶ بهمن ۱۳۸۷ ]

فوکوس خيلي خوب و جسورانه‌اي داره. بنظرم همه چيزش خوبه جز اينکه دوست داشتم از فضاي بالاي عکس کاسته مي‌شد و بخش بيشتري از بالا تنه‌ي سوژه در کادر مي‌بود.


رضا [ ۰۴ بهمن ۱۳۸۷ ]

سلام ، دمتون گرم و سرتون خوش! اين پويايي فتوبلاگتون منو هم به نوشتن واداشت!هر از گاهي از فتوبلاگتون ديدن مي كردم اما اين روزها به بهونه جشنواره،هر روز!!


پریسا [ ۰۴ بهمن ۱۳۸۷ ]

من عکاس نیستم اما فکر میکنم اگر دو تا عکاس همزمان از روی یک سه پایه و از یک سوژه عکاسی کنن محصولش نشوندهنده دو شخصیت کاملا متفاوت هم از سوژه و هم از عکاس میشه .
ممنون از به روزیتون .


سید محسن سجادی [ ۰۴ بهمن ۱۳۸۷ ]

سلام
احتمالا خسته نباشید
فکر کنم با این پر کاری ما ،دیدار میره به قیامت


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1286768