۰۲ بهمن ۱۳۸۷

پانته آ بهرام Bahram - Pante a

جشنواره تئاتر فجر امروز دوم بهمن در فضای باز تئاتر شهر افتتاح میشود . علیرغم حضور جدی در 8 جشنواره تئاتر طی سالهای گذشته این عکاسی تئاتری- خبری استرسی عجیب برایم بوجود آورده است . جشنواره هر روز هفده اجرا دارد که با توجه به سخت گیری های مرکز هنرهای نمایشی فقط 6 عکاس کل اجراها را پوشش میدهند . سعی دارم در پایان هر روز یک عکس از 7 نمایشی که عکاسی میکنم روی این فتو بلاگ بگذارم .

و اما سرآمد همه نمایشهای روز اول " شکار روباه "  دکتر علی رفیعی است. بلیطهای این تئاتر در همان ساعات اولیه پیش فروش که سه روز قبل بود تمام شده . مفتخرم که عکاس اختصاصی این گروه هستم و از مجموعه عکسهای اجرای جشنواره و دو ماه تمرینات پشت صحنه آن نمایشگاهی در تاریخ اجرای عمومی شکار روباه بلافاصله بعد از جشنواره تئاتر ؛ در تالار وحدت به نمایش خواهم گذاشت .

عکسی را که مبینید به مناسبت آغاز جشنواره در  روزنامه های بانی فیلم و امتیاز امروز چاپ شده است . عکس مربوط به سومین روز تمرین است و سیامک صفری متن بدست در پس زمینه تصویر دیده میشود . وی نقش آغا محمد خان قاجار را بازی میکند و همچون ستاره ای خواهد درخشید او شاهکار سالهای اخیر تئاتر ایران است .

احسان عباسي [ ۰۳ بهمن ۱۳۸۷ ]

جالب است! کامنت آخري را براي عکس "مانیفست چو" گذاشته بودم. گويي اينجا هم ثبت شده.


احسان عباسی [ ۰۳ بهمن ۱۳۸۷ ]

در لحظه‌ي ايده‌آلي شاتر رو فشار داده‌ايد.
مثل کارهاي ديگه بسيار شسته و رفته است.


صفدریان [ ۰۳ بهمن ۱۳۸۷ ]

اگر نمایش هم به اندازه عکسهایی که اخیرا از شما در روزنامه و فتوبلاگ دیده ام همینقدر استیلیزه و مرتب باشه وقعا کار دیدنی خواهد بود . خیلی از شما ممنونم .


احسان عباسي [ ۰۳ بهمن ۱۳۸۷ ]

يک عکس هم از شما ارزشمند است!
کادر بسيار خوبي داره.


علي يار [ ۰۲ بهمن ۱۳۸۷ ]

چرا استرس آقاي موسوي؟!! ديگه اين كارا بايد براي شما عادي شده باشه!خوبه كه توي اين گيرو دار ياد كسايي كه فتوبلاگتونو مي بينند هم هستيد و ميخواهيد هر شب يك عكس جديد بذاريد! خوب تر اين كه برگزاري نمايشگاهتون رو هم اطلاع رساني كرديد...!


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1447291