۲۷ دى ۱۳۸۷

میروسلاو بنکا Miroslove Beneca

زمانیکه میرسلاو بنکا از تمایل خود برای به نمایش کشیدن مثنوی خبر داد بسیاری متعجب شدند اما وقتی در تابستان جاری نمایش نقاشی با شبنم را جلوی چشمان دو هزار تماشاچی در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه برد ، زیبایی شناسی و درک و دریافت ترکیب قاب نمایش با درام ادبی را به ظهور رسانید . ترکیب بندیهای ناب و زیبای نور - رنگ و پویایی .

عکسهای زیادی از این نمایش گرفته نشده  چون نور صحنه به شدت کم و سرعت حرکت بازیگران بسیار زیاد بود. عکاسانی که امکانات مناسب مثل لنزهای F2.8 , 1.8 و دوربینهای ISO 1600 ,   ISO 3200 کم نویز نداشتند جدا دچار دردسر شدند .

Rafik Binaeean [ ۲۸ دى ۱۳۸۷ ]

تقسیم قاب به دو بخش و سنگینی رنگ قرمز در طرف راست عکس که با نور سفید و زرد شمعهای میانه تصویر به تعادلی منطقی رسیده است بعلاوه ته رنگ قهوه ای سمت چپ تصویر که بدلیل عمودی بودن آن نقش تعادلی را به خوبی ایفا نموده است جذابیت عکس را دو چندان نموده است . این عکس شما را در جشن تصویر سال دیده بودم اما اصلا چنین حسی را ایجاد نمیکرد نمیدانم بخاطر کیفیت بد پخش آن بود و یا عدم وجود تمرکز بر روی عکسها به هر تدبیر عکس خوبی است .


فراهانی [ ۲۷ دى ۱۳۸۷ ]

یادمه در اون زمان هم به این فکر می کردم که چه حیف! با این نورهای کم احتمالا عکسهای خوبی از این نمایش نخواهیم دید ( با توجه به اشتیاق بیشتر برای دیدن عکس هایی که در سالن هایی اینچنین که فاصله تماشاگر با صحنه ممکنه خیلی دور باشه مثل سالن اصلی و تالار وحدت و ... وجود داره ) اما اینطور که ازظاهر امر پیداست شما همیشه دست پر هستید. عکس جذابیه. شاد باشید و همیشه موفق.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1606380