۲۲ دى ۱۳۸۷

در قاب ماه

هر هفته شنبه ها در صفحه تئاتر روزنامه بانی فیلم بخشی تحت عنوان صحنه از نگاه دوربین چاپ میشود که در واقع یکی از  عکسهای من از یک نمایش در حال اجرای تئاتر است که در ضمیمه آن یادداشت کوتاهی از کارگردان همان نمایش نیز نوشته میشود و در مجموع بخش مختصر و مفیدی است برای اینکه خواننده با یک عکس و یک مطلب به ماهیت نمایش پی ببرد .

عکسی که این هفته برای روزنامه فرستادم برای خودم هم جالب بود چون بعد از چاپ متوجه شدم خیلی بهتر ازعکسی بود که قبلا از همین نمایش روی فتوبلاگ گذاشته بودم و توفیق چندانی نیافت . پس این بهانه ای شد  برای کار سازی تصویر  دیگری از  "در قاب ماه "  به کارگردانی حسین مسافر آستانه . 

خواجه خباز [ ۲۵ دى ۱۳۸۷ ]

جناب موسوی سلام نمیدانم شما همان آقای موسوی میراث فرهنگی هستید که سال قبل در رادیو تهران راجع به اولین بیمارستان تهران با شما مصاحبه داشتم یا خیر . اما برای گزارشی به دنبال عکسهای نمایش قاب ماه بودم که این فتو بلاگ را در اولین صفحه جستجوی گوگل یافتم عکس را برای چاپ در روزنامه همشهری میخواهم لطفا با من تماس بگیرید . ضمنا از این طریق با این سایت عکاسی آشنا شدم که برایم جالب بود سایت بسیار موفقی بنظر میاید از قول من به مدیرانش تبریک بگویید .


ي.ح [ ۲۵ دى ۱۳۸۷ ]

من اين نمايش رو ديده بودم و با ديدن اين عكس يك بار ديگر توجهم به قدرت بيان در عكاسي جلب شد... در يك فريم چيزي رو مي بيني كه نگاه عكاسانه اونرو برگزيده و اين ايجاز كه نتيجه ي بازبيني دوباره صحنه هايي است كه هدفدار چيده شده اند، حقيقتاً تاثير گذاري را چند برابر مي كند.


هما ارجمند [ ۲۴ دى ۱۳۸۷ ]

چه نور و رنگ مناسب و زیبایی چه آرامش بخش بود این تصویر . آقای موسوی عکس خیلی قشنگی شده و با نظر دیگر دوستان موافقم


ستاره اسکندری [ ۲۳ دى ۱۳۸۷ ]

آفرین وقتی کارهاتو میبینم رمز این راز که عکسهای شکار روباه رو حتی به دکتر رفیعی هم نشون نمیدی و گذاشتی برای روز نمایشگاه بیشتر درک میکنم امیدوارم عکسهای اون هم مثل کارهای دیگه ات فوق العاده بشه . افشین هاشمی که بعضی از اونها رو دیده بود خیلی خوشحال بود که کار خوبی شده موفق باشی .


منصوریان [ ۲۳ دى ۱۳۸۷ ]

عکس قبلی را که لینک داده بودید دیدم اون عکس هم خوب بود این عالیه . چون نمایش را دیده ام و با اینکه صحنه های خوبی هم داشت اما هیچ صحنه ای به این وضوح عنوان نمایش ( در قاب ماه ) را تداعی نمیکند . تصویر وهم انگیزی است . اول آن آدمک عجیب غریب جلوی تصویر و بعد آن قافله تحت شکنجه که از عقب در حال گذرند و از همه مهمتر آن دو شخصیت روحانی که در قاب ماه گرفتار آمده اند . شات بسیار زیبایی است بقول سید ( محسن سجادی) دست مریزاد


سید [ ۲۳ دى ۱۳۸۷ ]

سلام
دست مریزا خسته نباشی
لذتی عظیم بردیم
یا علی


فراهانی [ ۲۳ دى ۱۳۸۷ ]

چه عکس خوبی.......به نظرم هر توصیفی بیش از این اضافه است و از زیباییش کم می کنه! احساس می کنم حالا دیگه خیلی بیشتر دوست دارم این نمایش رو ببینم.


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1447320