۱۹ دى ۱۳۸۷

شهاب حسینی Shahab Hoseini

امروز یکی از دوستان معترض شد که چون از نمایش  " کرگدن " خوشت نیامده عکس قبلی را با  بی حوصلگی گذاشتی و دوست دیگری هم مدعی شد که اصلا کار بدی نبود و تو خیلی بی مهابا نقد کردی . این عکس دوم از نمایش کرگدن را گذاشتم تا باور کنید : 1- حد عکاسی من در این نمایش از این بیشتر نبود 2 -  تم خیلی از صحنه ها همین بوده است و نه بیشتر .

فراموش نکنیم میزانسن ضعیف هرگونه امکان تصویری قوی را از بین میبرد . ضمنا  پیشنهاد میکنم به خیل مشتاقان اثر بپیوندید تا خود قضاوت کنید . البته تا دوم بهمن ماه قبل از آغاز جشنواره تئاتر ایران .

meisam [ ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ]

salam man asheghe baziye bedune hashiye va jediye agha shhabam.


پور رضا [ ۲۰ دى ۱۳۸۷ ]

وقتیکه به دنبال عکسی از خانم رهنما در اینترنت جستجو میکردم به این وبلاگ برخوردم . از زحمات شما ممنونم از اینجا به سایت عکاسی دات کام رسیدم چه سایت جالب و با کیفیتی است از مدیران این سایت هم ممنونم . موفق باشید .


فراهانی [ ۲۰ دى ۱۳۸۷ ]

ظاهرا دیر رسیدم. مثل اینکه تعطیلات مجال خوبی بوده تا فتوبلاگتون رو زود به روز کنید. من دو روز پیش تصویر قبلی رو دیده بودم اما فرصت کامنت گذاشتم نداشتم. و اتفاقا الان که اومده بودم تا سر فرصت نظرم رو بنویسم. می خواستم بگم من هم با نظرتون موافقم. واقعا شگفت انگیزه که اینهمه بازیگر خوب جمع باشند و کاری اینچنین به روی صحنه بره. اما در خوش بینانه ترین حالت می شه گفت: بی خیال اون معدود تماشاگران ثابت و حرفه ای تئاتر ، حداقلش اینه که این نمایش باعث شده برای مدت یکماه هم که شده افرادی که حتی یکبار هم تئاتر ندیدند ( نخواستند که ببینند ) انگیزه ای برای گره خوردن با تئاتر پیدا کرده باشند. چه بسا که در این گیر و دار تماشاگر مشتاق دیدن ستاره های سینما هم به مراد دل خود برسه. همونطور که شما فرمودید میزانسن های نه چندان قوی قدرت هر گونه مانوری رو از عکاس و هر کسی که به قاب تصویرهای نمایش اهمیت می ده می گرفت. من که غیر از دکور نمایش ، اون هم بدون بازیگران قاب تصویر خاصی توجهم رو جلب نکرد . جالب اینجاست که نه اینجا و نه سایت ایران تئاتر و نه هیچ جای دیگری عکسی آنچنانی پیدا نکردم ( پس قطعا این نشان از سر بی حوصلگی و ناراضی بودن شما از کار نمی تونه داشته باشه )... کادر و فورمت عکس قبلتون رو خیلی دوست داشتم. و اما این عکس..... جالب بود. مخصوصا اینکه استثنائا موضوع نمایش به شکلی در مرکز توجه قرار گرفته بود. حتی بیشتر از انگیزه اصلی تماشاگران اینروزهای سالن اصلی تئاتر شهر.....!
شاد باشید و همیشه موفق


یحیی نژاد [ ۱۹ دى ۱۳۸۷ ]

نمایش بدی نبود آقای موسوی اصلا ساده ترین شکلش همین که کلی بازیگر را از نزدیک دیدن حسن بزرگی است . شاید برای شما که دیدم چندی قبل با آقای رحمانیان سر اجرای مانیفست چو گفتگو میکردید عادی باشد اما خیلی از مردم مشتاق دیدن ستاره های سینما هستند. و ضمنا عکسهایی که گذاشتید هم خیلی عکسهای خوبی هستند. پیش زمینه بد بودن بدهید بد دیده میشوند . ممنون


ي.ح [ ۱۹ دى ۱۳۸۷ ]

شايد توضيحاتي كه داديد ناشي از اين حقيقته كه هركسي از ظن خودش يار اين نمايش شده! شما به عنوان يك عكاس حساس به ميزانسن ها و قابهاي تصويري ايجاد شده در صحنه مي شويد و شايد كس ديگري آنقدر دچار همزادپنداري با شخصيت ها و روايت نمايش شده باشد كه به باقي مسائل كمتر توجه كند...و البته كه حالت بهينه هميشه وجود دارد كه اقشار بيشتري راضي از سالن نمايش بيرون بيايند ولي مطمئنم كه حتي ناراضي بودن آنها، نشان دست خالي بودن آن ها نيست چراكه زمينه ساز چنين بحث هايي است...!!!


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1447285