۰۱ دى ۱۳۸۷

وحید درویشی Darvishi - Vahid

 بدون دکور ، بدون گریم ، بدون نور - 2

R_M_8897.jpg

    " شهادت خوانی راحله " از مجموعه بازبینی های تئاتر عاشورایی کاری با  کیفیت متن ، بازی و ایجاز در تصویر و باز هم با حد اقل امکانات . کارگردانی   مشترک اکبر قربانی - وحید درویشی که البته  بازیگر هم بود.

علی [ ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ ]

شاید باور نکنید تازه بعد از دو روز اشک چشمام بند آمده بود که این عکس قلبمو لرزوند . جدا چه بر سر این فرهنگ ما خواهد آمد . آقای موسوی بنده از طرفداران و مشتریان پر و پا قرص عکسهای شما هستم و انصافا با زبان خود واقعیات روز را به ما نشان دادید. بسیار بسیار ممنون .


ی.ح [ ۰۲ دى ۱۳۸۷ ]

یك روز،شاید یك روز،سپیدی جای همه ی این سیاهی ها را پر كند...آن روز من نیز ردای سپیدم را به دوش خواهم كشید و بر مردگانم نیز سیاه نخواهم پوشید،حتی عزیز ترینشان.یك روز ؛شاید یك روز...


میخک سفید [ ۰۲ دى ۱۳۸۷ ]

علی رغم ملموس بودن دوباره ی عکسهاتون و لذتی که از ثبت لحظه و کیفیت تفکیک اون دونه های سفید بردم اما جسارتا باید اعتراف کنم نتونستم با این عکس ( شاید مستقیما منظورم سوژه عکس ) ارتباط برقرار کنم. احتمالا بخاطر اینکه می دونم این دونه های برف ، بـــــــــــــــرف نیستند. شاید استدلال عجیبی باشه ، اما خوب حسه دیگه.... اونم یه حس کاملا شخصی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( راستی اون آدمک بامزه j توی عکس ، که از به هم پیوستن اون دونه های سفید تشکیل شدند رو خودتون دیدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ) جالبه که هر بار عکسهاتون چه خواسته و چه ناخواسته حرفی برای گفتن دارند.... « شاد باشید و همیشه بارونی»


مهیار [ ۰۲ دى ۱۳۸۷ ]

چه انتخاب خوبی برای فصل سرما و برف و یخ کرده اید . تئاتر و حرکت و سرما . حد اقل احساس سرما .


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
1438324